Z někdejší boubelky krásná nevěsta

Příběh Marcely Murasové z Ostravy byl jedním z nejvýraznějších příběhů poslední, sedmé série pořadu Jste to, co jíte, kterou televize Prima vysílala na jaře tohoto roku. Po zradě manžela se jediným lékem na její bolavé srdce stalo jídlo. Projedla se až do stavu, kdy už jí šlo téměř o život. Naštěstí včas zatáhla za záchrannou brzdu a rozhodla se bojovat. Nakonec pokořila všechny rekordy za celou historii tohoto pořadu. A ve své cestě za štěstím pokračovala dál. Nakonec našla i novou lásku a necelý rok od natáčení je už vdanou paní.

Marcelka-Svatební s dcerami
Pamatujete na Marcelu Murasovou (41), maminku dvou dospívajících dcer, která zajídala zradu manžela a dostala se až na váhu 133 kilogramů? Její příběh vzal za srdce diváky oblíbené show Jste to, co jíte – nevěrný manžel byl načapán vlastní starší dcerou s nejlepší kamarádkou své manželky na chalupě a z toho vznikly Marceliny psychické problémy a nedůvěra k lidem. V tomto nelehkém životním období se Marcela soustředila jen na své dvě dcery Nikolu a Terezku, a vlastní život ani dramatický nárůst váhy ji nezajímaly.

Se svými kily se rozhodla zatočit pod dohledem výživového poradce Petra Havlíčka, fitness trenérky Hanky Kynychové a psycholožky Laury Janáčkové. Z ženy, která se stranila společnosti lidí a utápěla se ve zradě blízkých, se díky jejich pomoci nakonec stala dáma, která k radosti svých nejbližších dokázala zdánlivě nemožné. Osm měsíců od natáčení měla Marcela dole 52 (!) kilogramů a na redukci váhy dodnes úspěšně pracuje. Stala se tak historicky nejúspěšnější účastnicí oblíbeného pořadu o hubnutí.

Své ovoce přinesla i snaha psycholožky Laury Janáčkové přivést maminku dvou dospívajících dcer zpět k pozitivním myšlenkám, a zejména plánům do budoucna. Marcela si opět začala věřit a důvěřovat jiným lidem. Víra v sebe sama jí nakonec do života přinesla i nového muže. A její nový vztah se v průběhu posledních měsíců upevnil natolik, že z rozvedené maminky Marcely Murasové je dnes vdaná a šťastná paní Vaňková. Radost z krásné nevěsty jistě měly obě její dcery, které si přesně takto spokojenou a šťastnou maminku pro sebe už dlouho přály.

Foto: TV Prima