Ve Hvězdách nad hlavou to srovná Alžbeta Stanková

Tak dlouho hledají kamarádi pro hospodského Tučka ženu, až do vesnice přijede na inzerát plukovnice Alžbeta Stanková a všechny tam srovná do latě. A kupodivu nejvíc Jaromíra Dulavu coby plukovník Radek Macháně.

Přijede v uniformě, ve starém vojenském autě, zaparkuje před hospodou a jde rovnou na věc. Plukovnice v podání Alžbety Stankové se s ničím moc nepáře. „Je to rázná vojanda a jsem ráda, že jsem se na place potkala s Lálou Dulavou, mám ho jako herce moc ráda. Dostala jsem staré veteránské auto, nevím, co to bylo za model, pánové by jistě věděli. Bylo veliké, nedosáhla jsem ani na pedály, kolikrát jsem si poranila prst, protože jsem tou šaltpákou nebyla schopná pomalu přeřadit rychlost. Bylo to opravdu náročné, neustále to chcípalo. Naučit se s tím někam dojet nebo přibrzdit na místě určeném, to nebylo jednoduché. Ale dala jsem to!“ vzpomíná na krátké natáčení herečka.

A prozrazuje ještě jednu historku ze zákulisí. „Nebylo to nic strašného, ale byl to malý kaskadérský kouseček. Mám to ráda, akorát nevím, zda odhadnu svůj věk a možnosti. Může se stát cokoliv. Přiznám se, že jsem několik let tančila, tak to tělo ovládat umím. Myslím si, že i padat umím, ale po několikáté, když už padáte z toho posedu do těch krabic, na zádech máte krabičku od portu, tak to cítíte,“ usmívá se Alžbeta, která přiznává, že se trošku pomlátila, nicméně ne moc. „Druhý den to cítíte, ale zase víte, že jste na živu,“ směje se slovenská kráska, která byla za tohle krátké natáčení ráda, a celkem lituje, že zastávka ve Hvězdách nad hlavou nebyla delší.

Foto: TV Prima