Užijte si duben s premiérovými díly Comebacku

Fanoušci úspěšného původního sitcomu Comeback se konečně dočkají. Televize Nova pro ně připravila každý středeční večer nejen dvojnásobný »nášup«, ale navíc i netrpělivě očekávané další premiérové díly. Ty budou k dispozici s týdenním předstihem na voyo.cz!


V proměnlivém měsíci dubnu, plném vtípků-kameňáků a náladového počasí, diváci televize Nova jistě ocení mimořádnou dávku pravého českého humoru. Nabídne jim ho populární původní sitcom Comeback, který přináší každou středu večer do našich domácností nejen dvojnásobnou porci originální zábavy, ale navíc i netrpělivě očekávané premiérové díly.


Ve zbrusu nových epizodách se mimo jiné dozvíme, jak se Tomáš rozhodne šetřit i na Ozzákovi a co na to jeho velký nezvladatelný bratr. Opravdu pomůže Tomášovi s návratem na scénu muzikantská posila v podobě svérázného bývalého kolegy, nebo bude jeho příchod znamenat pro Tomášovu kariéru i rodinu jen další pohromu? A jak naloží naivní Saša s nečekaným dědictvím? Sledujte premiérové díly Comebacku každou středu od 20 hodin na Nově.


Premiérové díly sitcomu Comeback budeme moci zhlédnout s týdenním předstihem na videoportálu www.voyo.cz.

Foto: TV Nova