Superchlapi – finále se pomalu blíží

Chlapi absolvují první kompletní triatlonový závod a ukáže se, jak si kdo stojí necelé dva měsíce před finálovým závodem. Nebudou chybět emoce a střety rozdílných povah jednotlivých účastníků. Už máte svého favorita? Pořad Superchlapi uvidíte premiérově v neděli 12. června ve 21.55 hodin a v repríze každou středu ve 22.30 hodin na Primě.

collage
Jak dopadne pokračování zatím největší prověrky fyzických sil? Uvidíte, kdo si první závod dá velmi volným tempem a kdo bude trenéry nejvíce štvát. Dále představíme, jaký je povolený doping při takto náročném závodě a jak s ním správně pracovat. Kdo bude prudičem dílu a kdo se bude nejvíce vymlouvat? A dá se podvádět s tréninkovými výsledky? Rozhodně nezůstane bez odezvy porušení slibů z minulých dílů. Neméně zajímavá bude další hra na pravdu a přiznání osobních traumat, které i velkým chlapům vžene do očí slzy.

YAN_4813
Sledujte příběhy chlapíků, kteří se rozhodli změnit svůj život a něco si dokázat – v rekordně krátkém čase se připravit na náročný triatlonový závod. Každý z nich má jiný příběh, motivaci i zázemí. Přesto jsou jeden tým. Těšte se nejen na sportovní výkony, ale hlavně na příběhy ze života!
Datum závodu se nezadržitelně blíží a Superchlapi potřebují doplnit síly, a hlavně najít tu vnitřní. Motivace bude tématem následujícího kempu. Znovu je třeba utužit kolektiv a vyřešit napětí uvnitř týmu. Pomůže k tomu další měření sil nejen fyzických, ale i psychických. Jediný seriál, ve kterém hrají opravdoví chlapi!

Foto: TV Prima