Suchánek si našel během minuty nového tátu!

V druhém díle napínavé soutěže Máš minutu! diváci zažijí opravdu dramatické situace. Jak je zvládne policistka Katka z prvního dílu nebo sportovec Michal, který své úkoly plní v rekordním čase? Uvidíte již v neděli 17. dubna od 20 hodin na Primě. A navíc Michal Suchánek si našel během minuty nového tátu!


Katka ukázala, že by mohla být i výbornou švadlenkou a tanečnicí lambady. U jakého úkolu skončila a jak si přilepšila k policejnímu platu? Že by uvažovala o změně zaměstnání?
Dalším soutěžícím je Michal Koudelka, který společně s duem Suchánek a Genzer pobavil publikum svými akrobatickými kousky a smyslem pro humor. V průběhu soutěže se stihl nasnídat v disciplíně »hladové grimasy«, pohrát si s tenisovou raketou, zahrát kuličky a vrátit se do doby husitské se zajímavou pokrývkou hlavy. Fandily mu všechny jeho tři děti a jedno adoptované, ke kterému zcela nečekaně přišel. Jak obohatí rodinný rozpočet a kolik si »bokem« vydělá od Richarda Genzera?

Profily soutěžících
Kateřina Velková, 34 let
Přezdívka: Ledůvka
Ledůvka proto, že patnáct let krasobruslila. V současné době však Kateřina šéfuje dvaceti chlapcům z hlídkové policejní služby, na starosti má Prahu 5. Je rázná, ale také milá, komunikativní, pět let žila v USA, kde vystřídala vše možné – byla servírka, kuchařka, pokojská… ale stýskalo se jí po rodičích a Čechách. Dnes trochu svého návratu lituje. Výhru by věnovala na bydlení a na dovolenou v zemi, kde bude nad 25 stupňů. Říká o sobě, že je usměvavá, houževnatá, pohodářka, která nezkazí žádnou zábavu. Soutěží v Máš minutu! by ráda utvrdila svou rodinu v tom, že není žádné »máslo«. Mezi její koníčky patří také motorka.

Michal Koudelka, 40 let
Přezdívka: Koudy
Michal za velké štěstí považuje situaci, kdy obrátil auto na střechu (mokrá vozovka) a všichni přežili. Máš minutu! je pro něj výzva, která navíc může přinést zisk. Rád sportuje – hraje fotbal a poker. O soutěži se dozvěděl z upoutávky v televizi Prima, za výhru by si koupil byt. U otázky vlastností, které ho mají charakterizovat, zatrhl bystrý, klidný a přátelský. Je ženatý, má tři děti, jeho sen je klidný život! Nejtěžší v životě bylo rozhodování, zda má opustit stále zaměstnání a vrhnout se do podnikání, nejrizikovější pak výstup na dvacetimetrovou stěnu bez jištění. Do dotazníku o sobě napsal: „Jsem připraven jít až na hranici svých možností, pět tisíc nic neřeší, chci mega!“ Fandí mu děti a bratr.

Foto: TV Prima