Sobota večer: Dva slavné trháky na Nova Cinema!

Slavné a strhující filmy, lákavé herecké obsazení – takový bude sobotní večer 15. října 2011 na Nova Cinema. Od 20 hodin se mohou diváci těšit na romantické drama Madisonské mosty a od 22.35 hodin stanice odvysílá válečný film Nepřítel před branami.


V sobotu 15. října 2011 nabídne stanice Nova Cinema svým divákům hned dva legendární snímky, které se pyšní hvězdným hereckým obsazením. Ve 20 hodin kanál odvysílá film Madisonské mosty s Meryl Streep a Clintem Eastwoodem. Po romantice se ve 22.35 hodin na obrazovkách objeví válečný film Nepřítel před branami, kde proti sobě stanou Ed Harris a Jude Law.


Romantický snímek Madisonské mosty je jedním z nejslavnějších režisérských počinů Clinta Eastwooda. Slavný herec si v příběhu vyprávějícím krátký, ale osudový milostný vztah zahrál také jednu z hlavních rolí po boku hollywoodské stálice Meryl Streep. Příběh začíná, když sourozenci vyřizující pozůstalost své matky Francescy odhalí její podivné přání být zpopelněna a rozprášena z nedalekého Rosemanova mostu. Mezi jejími věcmi se ale najde také závěť Roberta Kincaida, který si přál úplně to samé. Bratr a sestra se rozhodnou prozkoumat deníky své matky mnohem hlouběji a brzy začnou pronikat do jejího nejskrytějšího světa…
Nepřítel před branami je strhující souboj dvou mužů, které proti sobě postavila jedna z největších bitev 2. světové války. Německý rozvědčík major König má za úkol zlikvidovat Vasilije Zajceva, ostřelovače z Uralu, z něhož sovětská propaganda stvořila skromného, ale neohroženého hrdinu ochotného kdykoliv za svou vlast zemřít. Němci jsou přesvědčeni, že Vasilijova smrt může ochromit armádu, která neúnavně brání Stalingrad.

Foto: TV Nova