Silvestr 2014 na TV Barrandov: Čtyřhodinová show plná hvězd!

Více než čtyři hodiny zábavy chystá Televize Barrandov na poslední večer roku. O letošní jedinou celovečerní silvestrovskou televizní show se postará padesát hvězd českého hereckého a hudebního nebe. Večerem provedou Kateřina Brožová, Marek Vašut, Lenka Fialová (Novotná) a Patrik Hezucký. Silvestr na Barrandově začíná ve 20:10.


„Sledoval jsem průběh natáčení a chtěl bych vyjádřit uznání lidem, kteří se na vzniku Barrandovského Silvestra podíleli. V opravdu krátkém čase dokázali vytvořit kvalitní show, která bude nejen zábavným, ale skutečně důstojným rozloučením s uplynulým rokem. Věřím, že se nám díky tomu podaří zopakovat a snad i překročit úspěch našeho loňského silvestrovského programu, který k obrazovkám přilákal na sedm set tisíc diváků,“ sdělil Jaromír Soukup, majitel a předseda představenstva společností Empresa Media a Barrandov Televizní Studio.


Barrandovský Silvestr, to bude smršť fórků, skečů, kouzel, historek a nejoblíbenějších písniček v podání největších mistrů naší zábavy: Vladimíra Brabce, Otakara Brouska, Aleše Cibulky, Ivanky Deváté, Lindy Finkové, Martiny Hudečkové, Petra Jablonského, Rudolfa Jelínka, Michala Kavalčíka alias Rudy z Ostravy, Miloše Knora, Pavla Kožíška, Tomáše Magnuska, Kateřiny Macháčkové, Svatopluka Matyáše, Josefa Mladého, Josefa Aloise Náhlovského, Oldřicha Navrátila, Richarda Nedvěda, Michala Novotného, Ondřeje Pály, Sandry Pogodové, Simony Postlerové, Jaroslava Satoranského, Zuzany Slavíkové, Václava Vydry, Pavla Zedníčka a dalších. Chybět nebudou ani hudební čísla v podání Kateřiny Brožové, Heidi Janků, Ladi Kerndla, Bohuše Matuše, Dana Nekonečného, Evy Pilarové nebo Josefa Zímy.


„Vyšli jsme vstříc přáním našich diváků, kteří nám v loňském roce prokázali nebývalou přízeň, a proto Barrandovský Silvestr 2014 bude oproti loňskému roku ještě o něco větší. Jelikož tvorba TV Barrandov je postavena na pořadech vlastních, chceme je divákům dát i o Silvestru, ale ve svižnější zkrácené verzi. To znamená, že vedle klasických silvestrovských žertů nabídneme mini verzi Exkluzivu, Sejdeme se na Cibulce, Kurňa, co to je? i Vtipu za stovku,“ prozradila detaily posledního večera na TV Barrandov generální ředitelka stanice Marcela Hrdá.


Barrandovský Silvestr naváže na klasický model televizních silvestrovských zábav. „Velmi rádi jsme v publiku přivítali řadu VIP osobností a těší nás, že nikdo z oslovených naše pozvání neodmítl. Strávili jsme náročné dva natáčecí dny v té nejlepší společnosti,“ doplnil dramaturg pořadu Jiří Hudec.

Foto: TV Barrandov