Show Jana Krause – Zuzana Bubílková, Kateřina Marie Fialová a Adam Bardy

Publicistka Zuzana Bubílková, herečka Kateřina Marie Fialová a herec, model a člen čestné stáže slovenské prezidentky Adam Bardy se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 7. září ve 21.35 hodin na Primě.

Zuzana Bubílková – publicistka, humoristka a moderátorka. Zuzana Bubílková nedávno oslavila sedmdesáté narozeniny, ovšem v pracovním tempu nepolevila. „Pracovat pořád chci. Když jsem měla jít kdysi do důchodu, tak jsem si říkala, že to bude fajn, že nebudu nic dělat, budu se věnovat sama sobě. Pak mi přišel výměr, a tak jsem zjistila, že to tak nebude. A hlavně když jsem zůstala v důchodu a moje matka zjistila, jaký ho mám nízký, začala dělat takové věci, jako že mi ze školní jídelny, kde měla známou, nosila zbytky. A to jsem nebyla ochotná připustit,“ směje se a dodává, že s každým důchodem výborně vystačí tři dny. Kromě politické satiry a moderování se v poslední době věnuje i humoru na sociálních sítích, kde se za ohlasu svých sledujících trefuje do známých osobností.

Kateřina Marie Fialová – kromě herectví se věnuje zpěvu a tanci, ve stepu Kateřina Marie Fialová dokonce čtyřikrát získala titul mistryně světa. „Táta mě cepoval odmalička, ale dril není podstata stepu, ten je původně založený na improvizaci, kdy hrajete a tančíte zároveň. Když jsem jezdívala s mamkou nebo taťkou z Pardubic do Prahy vlakem na tréninky, bylo to trochu dobrodružství. Jenže pak se něco stalo a najednou jsem neměla s kým si to užívat,“ vypráví Kateřina. Tím »něco« myslí smrt obou rodičů, o níž se nezdráhá mluvit. Ta zapříčinila, že se stepem definitivně skončila a začala se profesionálně věnovat herectví, v němž může naplno ventilovat svůj velký temperament. „Doma jsem hodná, pokud nepřijdou prázdniny. To mi najednou chybí obrovská citová hmota, kterou dávám vždycky večer pěti stovkám lidí v divadle, a když jste s tím sám doma, a tak už záměrně vyvoláváte hádky, aby to aspoň trošku šlo ven,“ vypráví se smíchem.

Adam Bardy – bývalý člen čestné stráže slovenské prezidentky, model a herec. Když v roce 2014 studoval Akademii ozbrojených sil, získal v soutěži Mister Manhunt titul nejpřitažlivějšího muže Slovenska. To nastartovalo jeho kariéru ve dvojím směru – jednak donedávna působil jako člen čestné stráže prezidentky SR Zuzany Čaputové, jednak dělá modela a posléze začal hrát v seriálech. „Po vystudovaní akademie jsem mohl být přidělený k jakémukoli útvaru v rámci Slovenska. To se mi moc nechtělo a zjistil jsem, že je tu možnost sloužit na útvaru čestné stráže prezidenta. Tuto práci jsem považoval za prestižní a líbila se mi od uniforem až po její náplň. Zároveň je to práce s lidmi, která je vždy jiná, a také se v ní dá kariérně růst. Nechtěl jsem dělat něco, co je definitivní, kde bych se neměl kam posunout a žil s pocitem, že takto bude už pořád vypadat můj život,“ vzpomíná Adam na netradiční zaměstnání, které letos v srpnu opustil s tím, že nyní se chce profilovat především jako herec. K atraktivním nabídkám na natáčení mu může pomoct i skutečnost, že v květnu obsadil druhé místo ve slovenské televizní taneční soutěži.

 

Foto: TV Prima