Show Jana Krause – Zdeněk Pohlreich, Tublatanka a Marie Žižlavská

Šéfkuchař Zdeněk Pohlreich, kapela Tublatanka a zakladatelka zážitkové farmy Marie Žižlavská se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 18. října ve 21.35 hodin na Primě.

Zdeněk Pohlreich – špičkový šéfkuchař a propagátor kvalitní gastronomie. „Blbých hospod je pořád spousta. Ale přibývá dobrejch restaurací,“ konstatuje špičkový šéfkuchař a majitel tří podniků, kterého dobře známe i z televizích obrazovek (například se deset let objevoval v oblíbené televizní show Ano, šéfe!). Jak vypadá jeho jídelníček? „Doma vařím často a snažím se jíst to nejlepší. Už dávno nepotřebuju mít všeho hromadu. Takže jím věci, o nichž vím, že jsou přiměřeně dobrého původu a mají nějakou kvalitu. Mám samozřejmě tu obrovskou výhodu, že jsem celý život obklopen relativně slušným jídlem,“ říká.

Tublatanka – legenda československé rockové scény. Letošní rok je pro slovenskou hardrockovou skupinu Tublatanka vyloženě speciální – slaví neuvěřitelných čtyřicet let na hudební scéně (mimo jiné i koncertní šňůrou po Česku) a po třinácti letech vydala studiovou novinku s názvem Uprostřed chaosu. „Ten název jsme zvolili jako reakci na zmatenou dobu, ve které právě žijeme. Jako bychom zapomínali, že lidský život je vzácný a měl by být krásný, a hlavně smysluplný,“ říká frontman a zakládající člen kapely Martin »Maťo« Ďurinda.

Marie Žižlavská – zakladatelka zážitkové oslí farmy. „Osel má doktorát z psychoterapie. Nastavuje vám zrcadlo vaší duše. Cítí a vnímá vaši náladu a vnitřní rozpoložení a dokáže je pozitivně ovlivňovat,“ říká zakladatelka oslí farmy, která před lety opustila práci v korporátní sféře a začala pořádat neobvyklé oslí programy (například oslí trekking).

 

Foto: TV Prima