Show Jana Krause z New Yorku – Paulina Porizkova, Petr Sís a Jan Linhart

Hosty Jana Krause budou topmodelka Paulina Porizkova, český výtvarník Petr Sís a stomatolog Jan Linhart. Jsou to češi, které spojuje úspěch dobytý na americké půdě. Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 5. října večer na Prima family.


Paulina Porizkova – topmodelka českého původu, která léta žije v USA. Byla vůbec první českou tváří, která prorazila ve světovém modelingu. Má dvě děti, je manželkou Ricka Ocaseka a zahrála si v několika filmech. Před jedenácti lety se rozhodla s modelingem skončit a o tom současném mluví většinou s despektem.
Petr Sís – český výtvarník žijící v NY – je známou osobností světového výtvarného umění. V březnu obdržel prestižní cenu Hanse Christiana Andersena udělovanou výtvarníkům a spisovatelům za celoživotní tvorbu dětských knih. (Bývá také s trochou nadsázky označována jako Nobelova cena za dětskou literaturu.)
Jan Linhart – jeden z nejprestižnějších zubařů v New Yorku. Jeho péči v manhattanské ordinaci vyhledávají významné a slavné osobnosti. Začínal s jedním křeslem, dnes vlastní kliniku, kterou navštěvují hlavy států. Je držitelem řady prestižních ocenění.
Hudební host: Ivan Král

Foto: TV Prima