Show Jana Krause – Tereza Černochová, Přemysl Rabas a Jakub Čech

Zpěvačka Tereza Černochová, ředitel Zoo DK Přemysl Rabas a mladý aktivista Jakub Čech se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 11. května ve 21.35 hodin na Primě.

kraus008
Tereza Černochová – zpěvačka. Tereza začínala s Helenou Zeťovou a Terezou Kerndlovou ve skupině Black Milk. Jejich první album Modrej dým vyšlo v roce 2002 a ve stejném roce získaly Zlatého Slavíka v kategorii Objev roku. O rok později následovalo ještě album Sedmkrát. V roce 2007 vydala společně s producentem Romanem Holým své první sólové album Small Monstrosities. Se skupinou Monkey Business koncertuje pravidelně. Tereza je maminkou dcery Laury.
Přemysl Rabas – ředitel světově proslulé Zoologické zahrady ve Dvoře Králové, která se mj. podílí na návratu vyhynulých zvířat do volné africké přírody. Přemysl Rabas je prý velmi hrdý na stěhování nosorožců černých. „Velmi se jim tam daří, dokonce se narodilo první mládě. Trvalo to pět generací života v zajetí. A přesunuli jsme je dokonce na úplně stejné místo, kde je Josef Vágner odchytil.“ Před pár dny se vrátil z Keni, kam byl pozvaný keňským prezidentem na pálení slonoviny a nosorožčích rohů zabavených pytlákům. Podle agentury AFP jde o historicky největší množství slonoviny na světě, která byla najednou zlikvidována. Spáleno bylo 105 tun slonoviny a přes tunu nosorožčích rohů.
Jakub Čech – patnáctiletý student z Prostějova, který se už několik let zajímá o veřejné dění. Sleduje činnost na radnici, angažuje se na sociálních sítích, píše blog, pomáhá se sbíráním podpisů pod různé petice. Nedávno prostějovské radnici pořádně »zatopil«, když ji usvědčil z porušení petičního zákona.

Přidáváme speciální natáčení pořadu 31. května, 10. a 28. června. Nenechte si ujít jedinečnou atmosféru naživo. Vstupenky zakoupíte přes Ticketportal nebo v Divadle Archa.

Foto: TV Prima

1920x1080px_osudy_hvezd