Show Jana Krause – Richard Krajčo, Hana Lasicová, Jan Dvořáček a Lucie Macurová

Zpěvák Richard Krajčo a pes Gump, spisovatelka Hana Lasicová, urolog Jan Dvořáček a jeho pacientka Lucie Macurová se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 11. října ve 21.35 hodin na Primě.

Richard Krajčo a Gump – protagonisté filmu o psovi, který naučil lidi žít. Co mají společného známý umělec a temperamentní pes plemene Jack Russell teriér? Pokračování filmového hitu režiséra F. A. Brabce, který před dvěma lety v kinech navštívilo přes 200 tisíc diváků. „Z mojí postavy se stane v podstatě hlavní. Zápletku prozrazovat nebudu, ale naznačím, že ajťák uzavřený ve virtuálním světě se ve dvojce promění v docela jiného člověka,“ říká Richard, kterého aktuálně můžeme vidět v pražském Divadle Ungelt nebo na koncertech s kapelou Kryštof.

Hana Lasicová – slovenská spisovatelka a scenáristka. Po mamince Magdě Vášáryové má úsměv, po otci Milanu Lasicovi výrazný pohled, literární talent a humor. „Jako dítě jsem si to samozřejmě neuvědomovala, život mé rodiny jsem brala jako absolutně normální. Ale dneska vím, že šlo o něco výjimečného. Rodiče byli velmi liberální, benevolentní a otevření, a přestože se psala 80. léta, doba totality, vyrůstaly jsme se sestrou na takovém ostrově svobody,“ říká dvaačtyřicetiletá spisovatelka a scenáristka, která má na kontě sedm úspěšných knih, tři seriály a jeden celovečerní film.

Jan Dvořáček a Lucie Macurová – nestor české urologie a jeho dlouholetá pacientka. Ona je pro něj jako vlastní dítě, on pro ni strejdou, kterého zná odmalička, vděčí mu za život i motivaci nikdy se nevzdávat. Špičkový urolog a jeho pacientka se přátelí více než čtyřicet let a spojuje je i nadační fond na podporu dětí a dospělých s vadami močového ústrojí. „Když jsme pro něj hledali jméno, Lucie byla jasnou volbou. I proto, že její příběh má dobrý konec – vystudovala vysokou školu a je dvojnásobnou maminkou,“ prozrazuje profesor Dvořáček.

 

Foto: TV Prima