Show Jana Krause – Ondřej Brzobohatý, Anežka Rusevová a Karolína Mrozková

Muzikant Ondřej Brzobohatý, herečka Anežka Rusevová a modelka Karolína Mrozková se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 11. ledna ve 21.40 hodin na Primě.

Ondřej G. Brzobohatý – muzikant a herec. „Snažím se držet si určitou úroveň, v té nepolevit a postupem času z ní vytvořit standard. Tedy žádné písničkály, ale ryzí muzikály,“ vysvětluje Ondřej G. Brzobohatý, který v karlínském divadle po Slunce, seno, jahody připravuje Anděla Páně. K téhle novince složil hudbu a texty a působí tu i v roli supervizora. „Jsem spíš takový poradce, který čerpá ze zkušeností z dnes už velkého počtu představení, která jsem ať už v New Yorku, Londýně, Hamburku, Vídni, nebo třeba v Soulu navštívil. Mám velké štěstí, když můžu říct, že mým přítelem a člověkem, který mě i ve svém požehnaném věku dodnes svými radami obohatí, je John Kander, autor muzikálů Chicago či Cabaret. Takže se cítím být kompetentní k tomu, abych do toho mohl mluvit, a navíc to dělám z pozice člověka, který tento žánr miluje.“ Ondřejův rejstřík je ale daleko širší – skládá hudbu i pro další projekty, například pro animovanou verzi pohádky Pyšná princezna. A pravidelně ho můžeme vídat v zábavném pořadu Inkognito, kde známé osobnosti hádají nejrůznější povolání. Nejvíc se ovšem zviditelnil svým neuspořádaným privátním životem, když údajně podváděl svou druhou manželku, miss Taťánu Kuchařovou se svou současnou přítelkyní Danielou Písařovicovou a vedli spolu rozvodovou mediální válku…

Anežka Rusevová – herečka, která je známá ze seriálů, z Divadla Bez zábradlí nebo ze Studia DVA. Miluje, když může lidi rozesmát a ujistit se, že práce herečky má smysl. Filmové role se jí zatím vyhýbají, přitom by si tak ráda zahrála nějakou historickou postavu nebo čarodějnici v pohádce. „Jsem optimista, všechno má v životě svůj čas,“ říká dcera herce Radana Ruseva a choreografky Marcely Benoniové. „Táta mi říkal »horečka« a tušil, že ve mně něco dříme. Brával mě s sebou do divadla i na dabing a doma pak trpělivě s maminkou sledoval moje představení v obýváku, na které si poslušně museli koupit vstupenky. Jako malá jsem se pořád pitvořila. Máma mi dnes říká: ,Ty nemáš z dětství jedinou fotku, kde by ses tvářila normálně,‘“ směje se sympatická herečka, která nedávno prošla velkou fyzickou proměnou – za pomoci nutriční poradkyně zhubla dvacet kilo a podle svých slov omládla o dvacet let.

Karolína Mrozková – investorka a modelka. Za sebou má reklamu na světové značky, objevila se na obálce časopisů Vogue nebo Elle a chodila na módních přehlídkách pro známé módní značky. V posledních letech ale rodačka z Prahy nastartovala úplně jinou kariéru – je z ní investorka do technologických firem, která se po pěti letech strávených v newyorském fondu přesouvá domů. Jako první žena se připojí k partnerům nejstaršího a nejúspěšnějšího českého fondu rizikového kapitálu. Pro někoho nečekaná kariéra snů, pro dvaatřicetiletou Karolínu logický krok. „Každá úspěšná modelka musí být především business ženou a mít tak potenciál uspět i v jiném oboru. Jakákoliv kariéra bez vize, plánu, zaměření a ambicí není dlouhodobá,“ říká.

 

Dnes 4. ledna – si můžete připomenout reprízu s hosty: zpěvačkou Lenkou Filipovou, hercem Filipem Rajmontem a psychiatrem Alexandrem Nawkou.

 

Foto: TV Prima