Show Jana Krause – Marek Ztracený, Aneta Vignerová a Marek Dvořák

Zpěvák Marek Ztracený, modelka Aneta Vignerová a záchranář Marek Dvořák se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 26. ledna ve 21.35 hodin na Primě.

Marek Ztracený – přesto, že z pohledu živé kultury panuje »doba temna«, má za sebou zpěvák Marek Ztracený velmi úspěšný rok. Jako jednomu z mála se podařilo loni na podzim absolvovat turné a rok 2021 ukončil nejen jako Český, ale i absolutní slavík. To znamená, že napříč kategoriemi obdržel ze všech interpretů nejvíc hlasů. Do třetice pak obdržel Slavíka za nejoblíbenější píseň. „Jsem veliký snílek, ale že bych přebíral Zlatého slavíka, to mě ani nenapadlo, také proto, že se mi Karel Gott jevil jako nesmrtelný. Jinak jsem měl velké sny a ambice už odmala. Možná ty mé sny zněly na začátku až trošku legračně a namyšleně, ale já v životě jen potřebuju mít cíl, který mě žene dopředu,“ okomentoval své vítězství. Marek však zároveň nezastírá, že v jednu chvíli už údajně stačilo málo, aby se jeho úspěšná kariéra zbortila jak domeček karet. „Zbytečně moc jsem pil a utratil nesmyslné množství peněz za ještě nesmyslnější věci. Taky jsem vážil sto čtyři kilogramů a místo toho, abych na sobě a na svém hlase pracoval, tak jsem se ničil a potom jenom chraptěl. To už bych dneska neudělal,“ hodnotí sám sebe kriticky zpěvák.

Aneta Vignerová – „Možná mě média, především ta bulvární, občas vykreslovala jako divošku, ale ani dřív to úplně tak nebylo. K životu modelky tak trošku patří večírky a všemožné akce. Každopádně myslím, že užito mám, ale vždycky jsem se tak nějak těšila, až přijde ta rodina a budu se moct starat. Sama jsem ze tří dětí,“ vysvětluje bývalá Miss Aneta Vignerová, jak ji změnila role matky nyní dvouletého Jiřího, kterého má se scénáristou Petrem Kolečkem. Doma na mateřské ale veškerý čas netráví – ke své profesi se aspoň příležitostně vrátila celkem rychle po porodu. Na rozdíl od většiny královen krásy pracovala jako modelka již před titulem, který získala v roce 2009. „Byla jsem taková kontroverzní Miss. Komentáře na mou osobu nebyly vždy příjemné a hezké. Člověka se to dotkne. Ale bylo to velké pozdvižení a dodneška z toho vlastně čerpám. Byla jsem jiná, byla jsem spíš modelka, a ne vyloženě kráska s modrýma očima a kudrnatými vlasy. Také mám hluboký hlas,“ vzpomíná Aneta.

Marek Dvořák – jako kluk chtěl být policistou, v pubertě se však rozhodl, že se stane lékařem a bude zachraňovat životy. Marek Dvořák pracuje u pozemní i letecké záchranné služby v Hradci Králové a je několikanásobným vítězem soutěže záchranných služeb. A dnes patří i k nejsledovanějším lékařům na českém Instagramu, kde jeho často dojemné příběhy spojené s lékařskou prací sleduje víc než devadesát tisíc lidí. „Přijde mi, že je to nejkrásnější obor, jaký můžu dělat. Je rychlý, dynamický a mladý. Když se řekne doktor, okamžitě si představím lékaře, který je schopný se o vás postarat od narození až po stáří. Navíc jsem trošku netrpělivý a hyperaktivní a rád vidím velmi rychle výsledek svého snažení, takže urgentní medicína je přesně pro mě,“ mluví o profesi lékaře záchranáře Marek.

 

Foto: TV Prima