Show Jana Krause – Richard Genzer, sestry Černodrinské a Jan Domabyl

Bavič Richard Genzer, herecká dvojčata Viola a Sandra Černodrinské a bonviván, podnikatel a spisovatel Jan Domabyl se představí v další Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu třetí série Show Jana Krause uvidíte v pátek 15. února od 22.10 hodin na Prima family.

Richard Genzer – bavič, herec, moderátor, neodmyslitelná osobnost televizní show Partička.

Viola a Sandra Černodrinské – dvojčata, která nejdříve vystupovala ve všech filmových rolích jako »dvojčata« (např. v Rafťácích) a teprve v dospělosti začala dostávat »sólové« příležitosti. Říká se jim také české sestry Olsenovy. Momentálně spolu hrají v divadelní hře Tetování v Divadle v Celetné. Jsou krásné, pohotové a inteligentní. Je jim 23 let. Mají bulharské kořeny a díky tomu jsou temperamentní a spontánní. „Úplně poprvé jsme dělaly nějakou reklamu. Táta se znal se Šteindlerem a ten právě hledal dvojčata. Původně chtěl kluky, ale pak jsme přišly my, okatý, přidrzlý holčiny, a on si vybral nás. Od té chvíle z nás byla ta dvojčata,“ vypráví Viola, jak se sestry dostaly k herectví. Sandra dodává: „Jenže u toho dvojčatění se nedá nic hrát. Prostě jsi tam se ségrou a tečka. I ty dialogy, co jsme většinou měly, byly takový plytký. Byl tam pouze vizuální prostor. Ne herecký.“ Viola se poprvé bez sestry objevila ve filmu Don’t Stop režiséra Richarda Řeřichy. Sandra si zahrála ve filmu Můj vysvlečený deník od režiséra Martina Dolanského. Ač se tyto dvě dámy vydávají každá svou cestou, jsou nerozlučitelné. Skvěle se doplňují, neskáčí si do řeči, zároveň se stále lehce popichují a rozhodně s nimi není nuda.

Jan Domabyl – třiadevadesátiletý bonviván, bývalý úspěšný podnikatel, který prožil většinu života v Austrálii a před pár lety se vrátil do rodných Čech. Je autorem knihy Sběratel sexu a chlubí se tím, že za svůj život intimně poznal tisíce žen. Dodnes žije aktivním společenským životem, účastní se mj. tradičních Plesů v opeře, kde bývá nejstarším tanečníkem a odkud odchází navzdory svému věku až mezi posledními. Pětašedesát let žil v Austrálii. Jak se vitální muž udržuje ve formě? „Jím, když mám hlad, a nemám rád ovoce ani zeleninu. Spím, kdy chci, a miluji česká jídla. A nikdy jsem nepil alkohol,“ zdůrazňuje. Nejen díky své neuvěřitelné formě je zajímavou osobností. V roce 1948 emigroval do Austrálie, kde provozoval široké spektrum činností. Kromě toho, že zakládal seznamovací agentury, masážní salóny a nevěstince, založil také noviny a financoval fotbal a divadlo. Profesní zkušenosti se světem erotiky ho přivedly k napsání knihy Sběratel sexu. Autor se v ní prezentuje jako člověk, který »sbírá« sex jako takový, pro potěšení své a svých partnerek a bez závazků. Rozvíjí tam svou filozofii o tom, že sex je zábava a nemusí mít nic společného s láskou. Chlubí se tisíci sexuálních styků s různými partnerkami, ale přitom má spořádanou rodinu, která jeho způsob života přijímá.

Foto: TV Prima