Show Jana Krause – Ondřej Brzobohatý, Vít Klusák a Naďa Vinecká

Hudebník a herec Ondřej Brzobohatý, režisér Vít Klusák a dublérka nahoty Naďa Vinecká se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte v pátek 9. května ve 22.15 hodin na Primě.


Ondřej Brzobohatý
– skladatel, hudebník, moderátor a herec. Nedávno mu vyšlo vlastní autorské album, má před sebou klubové turné. Televizní diváci ho mohou vidět v hudební show X Factor. Ondřej často hostuje na koncertech svých přátel, tvoří a produkuje televizní, filmovou, scénickou a reklamní hudbu. Kromě vlastních koncertů bývá v současnosti také nepravidelným hostem na koncertech beatboxera En.dru a Monkey Business. Mezi jeho současná hudebně-divadelní vystoupení patří také role Heroda (Jesus Christ Superstar) a Leslieho (Vyhazovači).

Vít Klusák – režisér, kameraman, producent, jehož posledním počinem je dokument Dělníci bulváru. Klusák v něm zachytil pozoruhodný portrét tuzemské »hvězdy« bulvární publicistiky Pavla Novotného. Film v sobě skrývá stejné dilema jako téma. Mimo jiné nabízí otázky, jako např. zda existují nějaké hranice bulváru a proč je vůbec pro tolik lidí fascinující?

Naďa Vinecká – žena, která na jevišti nemluví a jen se svléká. Když v nějakém divadelním představení potřebuje režisér hezkou nahou ženu, obvykle ví, komu zavolat. Nejčastěji se této »role« ujme Naďa Vinecká. Diváci ji mohou vidět i v představeních v Národním divadle nebo třeba ve Státní opeře. Štíhlá blondýnka se už přes dvacet let specializuje na divadelní »nahotu« a kromě toho se ve filmech svléká a hraje milostné scény místo českých hereček. Čtrnáct let ji obsazují v Národním divadle, ale třeba i v Kalichu nebo v Ypsilonce. Hrála ve všech dílech Kameňáku, v milostných scénách dublovala Zuzanu Bydžovskou (Revival), Annu Polívkovou (seriál HBO V objetí), Lucii Vondráčkovou (Kvaska). Už před léty prý chtěla se svou profesí skončit, protože si říkala, že přece nebude po jevišti ve čtyřiceti běhat nahá. „No a je mi čtyřicet a nějak nemám sílu to opustit. Hlavně si říkám, že když mě chtějí, tak pracuju,“ dodává. Je pyšná na svá přírodní prsa a říká, že se silikony by rozhodně neuspěla. „Představte si, že bych na jeviště přišla v bílém lehkém župánku a z něho by pak vykoukly ohromné čtyřky. To by bylo vulgární a nevkusné,“ tvrdí. Na životosprávu prý nijak zvlášť nedbá – miluje prý utopence, jídla z »mekáče«, pivo i víno, ale má prý dostatek pohybu díky svým psům a procházkám s nimi a také má prý fantastického přítele.

Foto: TV Prima