Show Jana Krause – Jan Potměšil, Kristina Soukupová a Taurama Hey Rapu

Herec Jan Potměšil, konzultantka v záležitostech obrany a bezpečnosti Kristina Soukupová a ambasadorka Velikonočního ostrova Taurama Hey Rapu se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 10. září ve 21.35 hodin na Primě.


Jan Potměšil – oceňovaný filmový a divadelní herec, který se mimo jiné letos objevil v pokračování filmu Bony a klid. Hrát začal už jako dítě, kdy hrál například v legendárním seriálu Žena za pultem syna Péťu hlavní představitelky Anny Holubové v podání Jiřiny Švorcové.

Kristina Soukupová – jediná Češka, která získala doktorát na elitní katedře válečných studií v Londýně. Pracuje jako konzultantka v záležitostech obrany a vidí proto pod pokličku většiny armád světa. Spolupracuje s NATO, učí na VŠ a přemýšlí o tom, že by se vydala do Afghánistánu. Ovládá sedm jazyků a je spoluautorkou Bílé knihy o obraně pro Armádu ČR.

Taurama Hey Rapu – královna a kulturní ambasadorka Velikonočního ostrova, která je momentálně na krátké návštěvě v Praze.

Foto: TV Prima