Show Jana Krause – František Straka, Martin Donutil a Dagmar Kožinová

Trenér František Straka, herec Martin Donutil a manažerka a specialistka na menstruaci Dagmar Kožinová se představí v Show Jana Krause. Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause uvidíte ve středu 3. září ve 21.35 hodin na Primě.


František Straka – český fotbalový trenér a bývalý československý reprezentant, který v současnosti vede slovenský klub ŠK Slovan Bratislava.

Martin Donutil – ve svých dvaadvaceti letech exceluje na divadelních prknech a dokazuje tak, že herecký talent zdědil po svém otci, Miroslavu Donutilovi. Po jeho boku se mimochodem objevuje hned ve dvou inscenacích – prostor pro pomyslný herecký souboj Miroslava a Martina Donutilových vytvořila brněnská Husa na provázku ve hře Amadeus a hrají spolu také ve Sluhovi dvou pánů v Národním divadle.

Dagmar Kožinová – je autorkou projektu Ženské cykly, který je o ženách, menstruaci a jejích 4 fázích. Projekt prý mj. může ženám pomoci nejen v tom, aby se v sobě lépe vyznaly a pochopily samy sebe, ale aby se v nich lépe vyznali i muži. „Menstruace je stále v naší společnosti tabu. My, ženy, se v sobě nevyznáme, jak se potom mohou vyznat muži v nás? V každé fázi máme jiné zesílené a zeslabené schopnosti. Něco nám jde lépe, něco hůř. Je skvělé, pokud se se svou cykličností naučíme žít. Náš život je více harmonický. Stáváme se lepšími partnerkami, matkami a nakonec můžeme podávat i vyšší výkon. A to vše v souladu se sebou samou,“ vysvětluje Dáša Kožinová.

Foto: TV Prima