Sexuoložka řekla Krausovi, že podle nosa nepozná kosa!

Laura Janáčková je mimo jiné specialistkou na sexuologii. Moderátora Jana Krause proto zajímá, s čím podle ní sexualita nejvíc souvisí. „Sexualita určitě souvisí s atraktivitou. Ale pak jsou různé nesmysly, které se s ní dávají dohromady, třeba že »podle nosa poznáš kosa«. To teda nepoznáš,“ oznámí konsternovanému moderátorovi v jeho televizní show.


Tělesno je, jak vyčetl Jan Kraus, v sexualitě údajně až na třetím místě. „U mužů je tělesno na prvním místě. Vybírají si ženu jen podle atraktivity,“ poučí jej odbornice. „Žena si vybírá muže podle zdrojů a podle jeho ochoty se o ně podělit,“ doplní. Jana Krause zajímá i to, o čem sní ženy a o čem muži. „Muži sní o větší variabilitě žen, aby mohli šířit své geny. Ve snech sní o různých typech žen – od černošek po bělošky, sní o tom, že mají k dispozici celá města žen,“ rozesměje jej výklad specialistky.
Dále se od ní Jan Kraus dozví, že když ženy vábí muže, pročesávají si rukou vlasy a zvedají krk, aby ukázaly svá zranitelná místa. A jaké jsou největší pověry o sexu? „Muži si myslí, že sex je soulož. Ženy si myslí, že sex je milování. Přitom je to obojí, ne?“ konstatuje nakonec sexuoložka.


Psycholožka a sexuoložka Laura Janáčková, herec a umělecký ředitel Divadla na Vinohradech Martin Stropnický a sběratel panenek Barbie Marek Tesař usednou dnes na červenou pohovku Jana Krause. Jak vábíme opačné pohlaví? Proč si spolupracovníci známého herce na noc vypínají telefon? A jak drahá může být »barbína«? Dozvíte se v premiérovém třicátém čtvrtém díle Show Jana Krause v pátek 22. dubna ve 22 hodin na Primě.

Foto: TV Prima