Šéfka Mojsejová: Podojit kozy, vyrobit sýr – a hurá na trh!

Ve čtvrtém díle reality show Šéfka si Nora Mojsejová pro adepty na místo ve své firmě připravila další zajímavé úkoly. Diváci se mohou těšit na to, jak si soutěžící poradí s výrobou sýra a jeho prodejem, ale také třeba na jejich tápání ve tmě.


První úkol zavedl soutěžící na kozí farmu. Vyrobit kozí sýr a potom ho prodat na tržišti. Tak znělo zadání. Anna, které kvůli její posedlosti soláriem už nikdo neřekne jinak než Kofila, se ukázala jako rozená dojička. To se rozhodně nedalo říci o Marianě, která svou nešikovností koze pořádně znepříjemnila život. Mužský tým na tom byl ještě hůře. Cabronům – tedy v překladu kozlům – koza při dojení dokonce utekla.
Další úkol byl administrativního charakteru a jeho řešení mělo ukázat, jak se soutěžící umějí poprat s kancelářskou rutinou. Měli seřadit fotky členů týmů od nejsilnějšího po nejslabšího, v tomto pořadí je nakopírovat a svázat do knihy ve formátu A4. Háček byl v tom, že originály fotek byly ve formátech A3 a A5.


Při plnění posledního úkolu měli soutěžící najít v temné místnosti tři kasičky. Tři z nich měli potmě podle navigace druhých dvou kasičky najít. V místnosti bylo ovšem několik překážek a předmětů, které jim měly pořádně zkomplikovat hledání. Živá kočka, slepice a koza, dále pak mastné špagety, popcorn. Na to všechno během hledání soutěžící naráželi.


Jak vše nakonec dopadne? Podaří se soutěžícím vyrobit sýr? Jak se zorientují v temné místnosti? Zvítězí muži, nebo ženy? A koho tentokrát Nora Mojsejová ze soutěže vyloučí? Nenechte si ujít čtvrtý díl nové reality show Šéfka tuto neděli 27. března ve 22.15 hodin na Primě.

Foto: TV Prima