Šéfka Mojsejová: Hloupější, máte padáka!

Ve třetí části reality show Šéfka se mohou diváci kromě osudu »otloukánka« soutěže Jana Kociána a dalšího vývoje vztahů mezi soutěžícími těšit na řešení tří zajímavých úkolů a pořádnou dávku adrenalinu. Bude se totiž skákat padákem!Kniha, váza, polodrahokam, kostlivec, židle, holínky a hokejka. Co mají tyto předměty společného? Jejich prodej je předmětem zadání soutěžního úkolu. Ve třetí epizodě je totiž prvním úkolem prodat v časovém limitu co nejvíce ze sedmi zmíněných předmětů. Soutěžící je ovšem nesmějí prodat pod cenou.


Adrenalinový úkol bude opravdovou výzvou. Obzvlášť pro jednoho ze soutěžících – ten má totiž panický strach z výšek. A tak je pro něj seskok padákem noční můrou.

Teamleadery jsou tentokrát Anna a Matej. Oba mají za úkol seřadit členy týmu »od Alberta Einsteina po Forresta Gumpa« podle toho, co si myslí o intelektu svých kolegů. Poté následuje pro teamleadery malý šok. O tom, kdo bude skákat, rozhodne vědomostní kvíz. A k němu si má přizvat jako poradce každý svého »Forresta«.


Posledním úkolem třetí epizody je prodej piva. Soutěžící mají za úkol prodat co nejvíce piva ve stánku v dolní části Václavského náměstí v Praze. Každý tým má pronajatý jeden stánek a k dispozici sud piva. V časovém limitu čtyřiceti minut musí vydělat co nejvíce peněz. Libor Šula bedlivě hlídal vyměřený čas a sbíral vydělané peníze do elegantních kasiček. Zatímco se soutěžící snažili prodat co nejvíce piv, Libor je zaujatě sledoval. „Jsem opravdu zvědavý, komu se v téhle zimě bude chtít pít studené pivo,“ komentoval venkovní teplotu, která prodeji piva rozhodně nepřála.


Jak vše nakonec dopadne? Podaří se soutěžícím prodat kostlivce? Zvítězí muži, nebo ženy? Kdo tentokrát od Nory Mojsejové uslyší: „U mě jsi skončil!“? To vše a mnoho dalšího se dozvíte ve třetím dílu Šéfky. Nenechte si ujít třetí díl nové reality show již tuto neděli 20. března ve 22.15 hodin na Primě.

 

Foto: TV Prima