Reportéři na vaší straně – vrátíme jim to za vás!

V dalším díle pořadu Reportéři na vaší straně vám v sobotu 16. února od 18 hodin na Prima family Oldřich Navrátil poradí a ukáže, jak se můžete bránit. Tento týden se bude věnovat těmto tématům:

Dluh u ČSSZ
Co se může stát, pokud se člověk vyhýbá placení sociálního pojistného? O co vše může v budoucnu přijít? A jak se s případným dluhem nejlépe vypořádat?

Dluh z manželství
Co může způsobit jeden neuvážený podpis? Dejte si pozor na to, co a komu podepisujete. Když se totiž stanete spoludlužníkem, musíte platit, i když půjčené peníze utratil někdo jiný.

Krachující cestovky
Znamená pojištění cestovní kanceláře opravdu záchranu v případě jejího krachu? Proč se nemusíte dočkat vyplacení odškodného a co vám může pomoci při výběru cestovky?

Komíny
Stačilo málo – a zemřeli by na otravu oxidem uhličitým… Proč a jak si ohlídat práci kominíka, abyste se nedostali do podobné situace?

Množírna psů
Chov psů může být velký byznys, obzvlášť když se jedná o velkochov – podle ochránců množírnu. V jakém prostředí žijí takoví psi a co to může znamenat pro vás? Jak si vybrat štěně a nepodporovat nepoctivé podnikatele?

Foto: TV Prima