Reportéři na vaší straně – kauzy, o kterých chcete vědět víc

Největší kauzy, aféry o kterých mluvíte. Příběhy, které v uplynulých dnech šokovaly celou naši zem, jsou pro Reportéry tím největším soustem. I v těch největších kauzách stojíme na vaší straně a pouze u nás se dozvíte informace, které se jinde neobjeví. Mimořádné události, rozsáhlé kauzy vždy v pořadu  Reportéři na vaší straně – speciál! Vysíláme každou sobotou od osmnácti hodin. V sobotu 11. května od 18 hodin na Prima family s moderátorkou Monikou Zajícovou.


1. Dobrá zpráva: Děti se začaly více hýbat. Obezita ale hrozí dál!
Nedávný průzkum prozradil, že české děti vědí víc o zdravém životním stylu, jedí vyváženěji a místo vysedávání u počítače častěji sportují. Stále ale dvacet procent dětí do dvanácti let trápí nadváha či obezita.

2. Biofeedback
Máte problémy se soustředěním, pozorností, pamětí? Nedokážete se pořádně uvolnit? EEG biofeedback je terapeutická metoda, která by si s tím vším měla umět poradit.

3. Nemůžu žít bez… !
Jeden neusne, aniž by uběhl deset kilometrů a dal si padesát kliků. Druhá už zase běhá po obchodech, i když má doma plnou skříň oblečení, ze kterého ani nesundala visačky. Třetí kvůli práci málem ani neopouští kancelář. Závislí prý ale podle svých slov nejsou.

4. Nevěra rodičů! Jak ovlivňuje vývoj dětí?
Nevěra jednoho z rodičů může ponechat na duši dítěte celoživotní jizvy, které se nikdy nezahojí.

5. Potraviny štěstí
Trápíte se ve vztahu nebo po rozchodu? Máte problémy v práci či v osobním životě? Místo antidepresiv nebo alkoholu zkuste zahnat splíny zdravější i chutnější alternativou. K pocitu štěstí vám může pomoci vhodné jídlo.

6. Mimina z Polska
Neuvěřitelný byznys! Dítě za pár tisícovek. V Polsku ho v pohodě seženete přes inzerát. A to naprosto legálně. Jak je to možné? Zjišťovali jsme to a zkusili.

7. MOJA
Život gorily Moji očima naší reportérky. Vypravili jsme se za černou krasavicí do Španělska a dostali se s kamerou i tam, kam zatím nepronikl nikdo jiný.

8. Co ženám vadí na mužích?
Zamilovanost opadne, vztah trvá už nějaký pátek a partneři hledají chyby…

9. Darovat, nebo dědit?
Darovat nemovitost potomkům ještě za života je výhodnější, než je nechat dědit.

10. Absurdity

Foto: TV Prima