Rady ptáka Loskutáka – Jubilejní 450. díl

Již 450. díl populárního hobby magazínu Rady ptáka Loskutáka natočil tvůrčí tým televize Nova tento týden! Na oslavu si připijí na zahradě Vily ptáka Loskutáka moderátoři pořadu Adéla a Dalibor Gondíkovi i se svými hosty. Jubilejní pokračování úspěšného pořadu televize Nova uvidíte v neděli 8. května 2011 v 18.20 hodin.


Populární hobby magazín televize Nova Rady ptáka Loskutáka patří u nás k televizním pořadům s nejdelší tradicí. Ve středu jeho tým natočil již 450. díl. Projekt s mottem »Víme, známe, poradíme, inspiraci přinášíme!« moderují již desátou sezonu oblíbení sourozenci Adéla a Dalibor Gondíkovi. „Čím déle Loskutáka děláme, tím víc nás baví,“ prohlásili svorně. Jubilejní díl, který vyvrcholí slavnostním přípitkem ve Vile ptáka Loskutáka v pražských Řepích a oslavou s narozeninovým dortem, uvidí diváci televize Nova na svých obrazovkách v neděli 8. května 2011 v 18.20 hodin.
Jako vždy si i v narozeninovém dílu přijdou na své zahrádkáři, kutilové, kreativci i gurmáni. Od odborníků se mimo jiné dozvědí, jak si doma vypěstovat bio zeleninu i ovoce, jak vyrobit ke Dni matek krásné květiny z papíru či jak si ulehčit práci a ušetřit vodu při zalévání zahrady. Dr. Byt se tentokrát vypraví do jednoho »mexického« bytu a kulinářský odborník Ivan Vodochodský nás naučí správně krájet sýry. Rady ptáka Loskutáka – každou neděli v 18.20 hodin na Nově.

Foto: TV Nova