První rvačka v historii Výměny manželek!

Už tento pátek 30. srpna startuje na obrazovkách televize Nova premiérová šestá řada oblíbené reality show Výměna manželek! A hned úvodní díl přinese něco, co diváci za celou historii pořadu ještě nikdy neviděli – RVAČKU! V první epizodě premiérové řady jede mladá kosmetička Dominika do zdevastovaného venkovského stavení, kde žije Marie s despotou Mirkem. Na Marii zase čeká tvrdý motorkář Luboš.


1. rodina
Dominika Duspivá (30 let)
Luboš Duspivý (50 let)
1 dítě
Zvládne mladá kosmetička desetidenní život ve venkovském stavení, které je celé v rekonstrukci?
První rodina žije v pronajatém domečku ve vsi Roudné nedaleko Českých Budějovic.
„Přihlásit se do Výměny napadlo mě. Chtěla jsem zjistit, kde jsou hranice jiných domácností. Jestli na to člověk má, nebo nemá,“ vysvětluje Dominika.
„Musela jsem svůj život mému muži přizpůsobit. Hodně věcí musíme tolerovat, protože manželovu koníčku – motorkám – se podřizuje celá rodina,“ říká Dominika a doplňuje: „Jsem připravená na cokoli. Nejhorší by bylo, kdybych se dostala k nějakému agresorovi.“
Co napsala Dominika v manuálu své nástupkyni?
Manžel je motorkář tělem i duší, tak se připrav na jeho někdy trochu výstřednější chování. Jinak je hrozně bezva a nekonfliktní. Jestli něco nemá rád, tak je to přikazování, nebo nějaký nátlak na něj.

2. rodina
Marie Poláková (47 let)
Mirek Polák (57 let)
3 děti
Dokáže se výtvarnice, milující přírodu, sžít s rodinou tvrdého motorkáře?
Mirek s družkou Marií žijí ve vleklé partnerské krizi, která se prohloubila po koupi zdevastovaného obrovského stavení v obci Ješovice poblíž Mělníka. Konflikty partnerů často končí rozbíjením nádobí, hádkou a nakonec vzájemnou ignorací.
„Už jsem doma cítil napětí, které se muselo nějak řešit. Nám chybí si sednout, lehnout si a popovídat si,“ vysvětluje Mirek, proč se přihlásili do Výměny.
„Mně vadí, že je vzteklej. Kdyby se nevztekal, tak by šlo spousta věcí vyřešit,“ myslí si Marie. „Ona prostě potřebuje zbrojní pas na hubu,“ dodává Mirek na konto své ženy.
Proč spolu tedy manželé zůstávají? „Kvůli dětem. Jinak bych už dávno odešla. Nemám problém se uživit a začít od začátku,“ řekla Marie.
Co napsala Marie v manuálu své nástupkyni?
S mužem je trochu problém, je hodně vzteklý, a schopný rozbít vše okolo sebe, pokud mu něco nejde. Nedá se stoprocentně spolehnout na vše, co řekne. Po noční se musí vyspat, jinak to s ním nejde.

Situace během výměny
Dominice během Výměny začalo vadit, že ji Mirek osahává a má na ni narážky. „Chtěla bych, aby mě přestal ošmatávat, neměl na mě pořád narážky. Už ho nemůžu ani vidět, jen když ho vidím, tak se mi kapse otevírá kudla.“
V polovině Výměny dostal Míra svou »utíkací« náladu a rozhodl se sbalit a odejít. Zmizel neznámo kam. „Mně řekl, že je rozhodnutej odejít od mamky,“ řekl na kameru jeden ze synů. „Já jsem z toho úplně na mrtvici žít s takovým bláznem. Jsem z toho psychicky totálně vyčerpaná. Jsem znechucená. S tímhle přihráblým magorem tady ty děti musí žít. Přeju si, aby můj manžel rozbil držku. Už počítám minuty,“ brečela Dominika.
„Je samolibá. Nechci bejt s nervama na dně. Připadá mi, že sem přijel jak na dovolenou,“ řekla kameru Mirek.

8 očí
„Byl to velkej šok. Neustále jsem tvého muže,“ otevřela 8 očí Dominika. „Kdyby to byl můj manžel, tak ho chytnu pod krkem a ten by jel! Měla jsem z něho strach. Psychicky nás týral. Všichni jsme brečeli v kuchyni,“ řekla Dominika.
„Jsem tam kvůli svým dětem. Taky z něj mám občas strach,“ řekla Marie.
Když Dominika nakousla téma ošahávání a ochmatávání, Luboš se neudržel a vrhl se na Mirka. „Vždyť ty seš líná jako prase,“ křičel Mirek na Dominiku. Luboš vrazil Mirkovi. „Svině jedna zkurvená,“ řval Mirek. Pak už padala jedna nadávka za druhou. Začni lízt kanálama, protože až vylezeš, tak ti rozbiju držku,“ vyhrožoval Luboš Mirkovi.
„Podívej se Mirku na sebe jaká si troska!“ uzavřela 8 očí Dominika.
Marie celou situaci sledovala z povzdálí. „Chci, aby si navštívil odborníka,“ prosila Marie Mirka. „Nám to nemůže vyjít, jsme každý z jiného těsta,“ řekl Mirek.

Foto: TV Nova