První den na farmách bude krušný

Farmáři a jejich nápadnice a nápadníci se probudí do prvního společného rána. Někde je pohoda, ale jinde se ocitáme téměř na prahu hororu. Prvotní nadšení totiž vystřídá zklamání z reality… Hospodářství jsou ve většině případů hodně rozlehlá a je potřeba se o ně řádně postarat. Farmáři a farmářka si tak mohou své ctitelky a ctitele otestovat. Sledujte další díl oblíbené seznamovací show Farmář hledá ženu již v pátek 21. února ve 20.15 hodin na Primě.


Zuzana zkouší nejen šikovnost, ale také ochotu přítomných mužů. Kromě hasiče Martina se ostatním dvěma do práce moc nechce.
Farmář Petr zase navrhuje zkoušku v jízdě na býkovi, ale naštěstí jen v žertu. Důležitější je oběd, a tak vyšle Renatu s Katkou na nákup. Kamila se horlivě hlásí na kydání hnoje. Je snad taková nadšenkyně do hospodářských prací, nebo to dělá hlavně proto, aby mohla být s Petrem sama?


S heslem »ráno moudřejší večera« usínaly »panenky« na farmě u Pavla. Problém s nedostatkem jídla se ale sám nevyřešil, a proto nápadnice zavelely k nákupu. Proč jim jejich farmář uteče a jak se svým »panenkám« omluví?
To Katarína a Libuška si u Josefa na nedostatek péče rozhodně stěžovat nemohou. Odpoledne stráví sběrem hub, což by bylo příjemné, kdyby Katarína alespoň na chvíli zavřela pusu.


Jiřímu je špatně a jeho dámy se rozhodly předělat kuchyň. Snad Jiří nebude nemocný celý týden.

Foto: TV Prima