Přímý přenos předávání televizních cen Emmy

Čeští a slovenští diváci televizního kanálu E! se mohou těšit na přímý přenos jedné z nejslavnějších událostí televizního světa – předávání televizních cen Emmy! Událost plná celebrit, krásných rób a horkých novinek proběhne v neděli 22. září a naši diváci ji mohou sledovat exkluzivně v pořadu Live From The Red Carpet, od 24.00 hodin, nebo na webových stránkách www.eonline.com.


Pořadem provází moderátorská dvojice Ryan Seacrest a Giuliana Rancic, spolu s komentátory Ross Matthewsem a Kelly Osbourne. Těšit se můžeme opět na exkluzivní rozhovory s celebritami, zprávy ze zákulisí, a chybět nebude ani oblíbená módní policie.


Hlavní moderátorská dvojice zprostředkuje rozhovory se všemi příchozími, Ross a Kelly pak večer doplní svými vstupy s těmi nejčerstvějšími informacemi a módními »špeky« z exkluzivího skyboxu, vysoko nad červeným kobercem.
Ihned po rozhovoru s moderátory se hvězdy přesunou ke speciální kameře, která zaznamená jejich róbu v celé 360° rotaci. Chybět nebude také speciální kamera Mani-Cam, která snímá umělecké výstřelky na rukou dam.
Televizní stanice E! bude večer snímat více než dvaceti kamerami a nabídne tak detailní a neopakovatelný pohled na tuto jedinečnou událost.

O pořadu Live from the Red Carpet
Pořad pro kanál E! produkuje Ryan Seacrest Productions, společně s Comcast Entertainment Studios, výkonnými producenty jsou Ryan Seacrest, Jay James, Gary Snegaroff a Eddie Delbridge.
V České republice je kanál dostupný v nabídce O2 TV, na Slovensku pak v nabídce Magio TV od T-COMu.

O Universal Networks International
Universal Networks International, globální televizní divize společnosti NBC Universal, je jednou z předních světových společností v oblasti televizní zábavy, poskytování a nabídce kvalitního televizního obsahu a oblíbených televizních kanálů vysílaných ve 176 zemích celého světa od Evropy, přes Střední východ, Afriku, Latinskou Ameriku, až po Asii. Portfolio společnosti tvoří televizní kanály Universal Channel, Syfy, 13th Street Universal, Studio Universal, E! Entertainment Television, The Style Network, DIVA Universal, Telemundo a Golf Channel. Tyto unikátní televizní stanice nabízejí širokou škálu zábavných programů zaměřených na diváky po celém světě.


Universal Networks International také spravuje filmový kanál Movies 24 a plánuje zařazení kanálu KidsCo. NBCUniversal News Group, jedna z nejvlivnějších a respektovaných sítí on-air a digitálního zpravodajství na světě, spravuje mezinárodní zpravodajské kanály CNBC a NBC News.
Universal Networks International je součástí společnosti NBCUniversal, jedné z předních světových mediálních společností v oblasti vývoje, výroby, produkce a marketingu zábavných programů, zpravodajství a informačních služeb v rámci celého světa. NBCUniversal vlastní a provozuje portfolio uznávaných zpravodajských a televizních společností, přední filmová studia a světově známé zábavné parky. NBCUniversal je vlastněna společností Comcast Corporation.

Foto: Televizní stanice E!