Prima v létě uvede premiéru výpravného seriálu BBC Tři mušketýři

Se vzrůstajícími teplotami se na letní sezónu začíná připravovat i televizní skupina Prima, která pro své diváky připravila atraktivní prázdninový program. K jeho největším lákadlům bude patřit výpravný seriál Tři mušketýři z produkce BBC, který na obrazovce odstartuje v pondělí 29. června.

Musketyri
Historický seriál Tři mušketýři, který se z velké části natáčel v České republice, je adaptací proslulého románu Alexandra Dumase staršího. Nejnovější seriálové ztvárnění napsal Adrian Hodges a v hlavních rolích se představí známí britští herci, například Luke Pasqualino jako d´Artagnan, Tom Bruke jako Athos, Howard Charles v roli Porthose a Santiago Cabrera jako představitel Aramise.
Kromě premiérového seriálu Tři mušketýři se mohou diváci těšit na reprízy svých oblíbených pořadů. Ve všední podvečery mohou sledovat cooking show Prostřeno!, v sobotu lifestylový magazín Gondíci s. r. o. a v neděli Rozpal to, šéfe! se Zdeňkem Pohlreichem.
V pondělí večer bude po Třech mušketýrech následovat tradiční letní speciál TOP star magazínu. V úterý večer se milovníci českých filmů mohou těšit na nesmrtelnou klasiku, například na sérii filmů o rodině Homolkových nebo na trilogii Slunce, seno. Středeční večer pak nabídne zábavu v show Muži proti ženám a Show Jana Krause, ve čtvrtek populární pořady Ano, šéfe! a Kdo je kdo? Páteční večer odstartuje zábavným pořadem Překvápko!, po kterém budou následovat zahraniční filmové hity, jako například premiéra životopisného filmu Hitchcock v hlavní roli s Anthony Hopkinsem nebo oscarový snímek Stevena Spielberga Lincoln.
Sobotní večery budou zasvěcené zahraničním filmovým hitům, jako například akčním snímkům Pravdivé lži, Sahara, Král Artuš, Patriot nebo dobrodružným Letopisům Narnie 3 či trilogii Mumie.
Víkend pak mohou diváci v neděli večer zakončit s humorem, vysílat se budou třeba komedie Honba za klenotem Nilu, Honba za diamatem, Bohové musí být šílení, romantická komedie Slečna zamilovaná se Sandrou Bullock nebo premiéra komedie Báječný hotel Marigold.
Filmové lahůdky si pro diváky v průběhu léta připravila i Prima Cool. Diváci tak budou moct zhlédnout Cooltovní snímky, kupříkladu akční Karate Kid, akční sci-fi Timecop, sci-fi sérii Vetřelců, fantasy filmy Barbar Conan a Barbar Ničitel, historické drama Mela Gibsona Statečně srdce nebo thriller Vyvolený s Brucem Willisem.

Foto: TV Prima

0