Prima točí nový rodinný seriál Svatby v Benátkách

Televize Prima připravuje nový úsměvný rodinný seriál Svatby v Benátkách. Jak je z názvu patrné, jeho děj se točí – mimo jiné – kolem svateb a všeho, co s nimi a partnerskými vztahy souvisí.


Seriál se odehrává na malém městě, jeho ústřední postavou je Olga Drozdová, majitelka svatebního salonu. Olga je relativně úspěšná podnikatelka, které se bohužel moc nedaří v osobním životě. Organizuje svatby druhým, ale na svou vlastní zatím marně čeká. Má vztah se ženatým mužem, který jí stále slibuje, že se konečně rozvede. Naštěstí je tu fotograf Romeo, Olgy kamarád a kolega ze salonu, který jí dokáže vždycky rozesmát a jemuž si může postěžovat. To, že Olga stále nenašla partnera a vhodného tátu svým dvojčatům, dělá starost i jejím rodičům Aloisovi a Libuši. Stejně jako jejich druhý potomek – syn Ivan, neúspěšný herec, který se topí v dluzích. Alois s Libuší ale nežijí jen problémy svých dětí, mají své zájmy, kterým se vášnivě věnují. Alois hospodaří na statku a propadá vášni chování králíků. Libuše oproti tomu miluje nade vše divadlo.


Svatební salon Olgy se nachází v přízemí domu, který patří paní Krejzové, matce jejího ženatého partnera Filipa. V tomto krásném secesním domě mají svou stomatologickou ordinaci pronajatou i sympatický zubař David a jeho vdavek chtivá zubní sestra Lenka. A právě příběhy Davida a jeho pacientů, Olgy a jejích klientů, stejně jako osudy dalších obyvatel Benátek nad Jizerou se navzájem prolínají. Vášnivé a dramatické momenty střídají komické chvíle, situace z města oživují příběhy ze statku, které dohromady tvoří originální dějovou mozaiku.


„Nikdy není dost pozitivních emocí a seriálů takto laděných. Svatby v Benátkách by divákům měly přinášet relaxaci, povzbuzení, radost a také humor, což není typické pro každý seriál. Věřím, že právě svou pozitivní energií Svatby v Benátkách diváky zaujmou,“ řekl generální ředitel FTV Prima Marek Singer.


V hlavních rolích seriálu uvidíte Petru Hřebíčkovou (Olga), Hanu Gregorovou (Libuše), Ladislava Potměšila (Alois), Alenu Vránovou (paní Krejzová), Petra Kostku (Karel), Ondřeje Veselého (Filip), Alici Bendovou (Lola), Martina Krause (David), Filipa Blažka (Romeo) a další. Do vysílání by měl být seriál nasazený už tento rok.

Foto: TV Prima