Prima love přispěla k rekordnímu výtěžku Jarmarku

V pořadí již 9. charitativní Jarmark OnaDnes.cz trhal rekordy! Celkový výtěžek se vyšplhal na krásných 143 248 Kč. Jako každý rok zaštiťuje sbírku Nadace Terezy Maxové dětem, která vybere jedno dítě, jemuž je výtěžek akce věnován. Letos je to devítiletá Leonka, která trpí syndromem ADHD (hyperaktivita s poruchou pozornosti). Vychovávají ji prarodiče, kteří si ale nemohou dovolit platit speciální vzdělání, jež holčička potřebuje.


Díky všem, co si zakoupili například kousek dortu od božské cukrářky Markéty, žabky a osušky Prima love nebo vydražili kousek ze šatníku známých osobností, se týmu naší televize podařilo vybrat přes 30.000 korun. Další peníze do kasičky přibývaly od prodejců, z peněz utržených za tombolu a z dražeb věcí VIP osobností, které se konaly na místě. Protože se vybralo víc peněz, než se očekávalo, Nadace Terezy Maxové dětem částku rozdělí i mezi další děti, které potřebují pomoc.


Do dražby se zapojila také krásná moderátorka Odpoledních Zpráv a Miss Earth 2013 Monika Leová, která vydražila například plyšového medvídka, s nímž donedávna usínala. Bezesporu nejvíce věcí darovala do charitativní dražby moderátorka Iva Pazderková. Troje boty – v jedněch dokonce moderovala show Pekelná výzva, svetry, šátek, kalhoty a spoustu bižuterie. „Filozofie druhé ruky je ekonomická a ekologická, a to se mi líbí,“ pochvalovala si akci moderátorka Iva.

Foto: TV Prima