Pojďte s námi odhalit tajemství muzikálů!

Televize Barrandov uvede další díl z cyklu Tajemství. Tentokrát odhalí zákulisí českých muzikálů. O tom, že muzikál není jen o nablýskaných podiích, o velkolepých scénách a dokonalých make-upech, ale i o trapasech, intrikách, závisti a nenávisti, promluví čelní představitelé tuzemských inscenací. Společenský dokument Tajemství muzikálů uvede TV Barrandov v sobotu 17. září ve 21.50 hodin.


Herci, režiséři, producenti, skladatelé, textaři i kritici prozradili, jak to chodí v našich muzikálech, kdo tahá za nitky a kdo má poslední slovo, jak muzikál vzniká, jaké jsou muzikálové hvězdy a jaké mají manýry. Zákulisí divadla, které hraje, zpívá a tančí, komentují například zpěvačky Hana Zagorová, Bára Basiková, Monika Absolonová, Leona Machálková, muzikáloví herci Kamil Střihavka, Tomáš Trapl, Daniel Barták, autoři muzikálů Jiří Suchý, Michal David, Ondřej Soukup, Janek Ledecký, Lou Fanánek Hagen, režisér Filip Renč, producenti František Janeček, Michal Kocourek a Egon Kulhánek, hudební kritik Josef Vlček i novinář Jan Kábrt.
Tajemství muzikálů doplňuje jako 14. titul v pořadí divácky úspěšný cyklus Tajemství, který mapoval životy a tvorbu osobností jako například Ladislava Smoljaka a Jiřiny Bohdalové. Dotkl se také témat filmových kaskadérů, královen popu nebo světa modelek. Dosud nejúspěšnější epizodou bylo Tajemství Jiřiny Švorcové, které si v jeho premiéře nenechalo ujít na 350 tisíc diváků.

Foto: TV Barrandov