Partička se vrací na obrazovky s Táňou Vilhelmovou!

Pořad Partička se vrací! A to ve vysílacím čase, který vybrali sami diváci. Kromě změny vysílacího času čeká na diváky překvapení v podobě hereckého obsazení. Televize Prima vyhlásila na svých internetových stránkách hlasování, ve kterém diváci jednoznačně upřednostnili pondělní večer. Partička se proto vrátí na televizní obrazovky v tomto čase. Změna vysílacího času však není jedinou novinkou, která diváky čeká. Do Partičky si totiž její tvůrci budou zvát hosty z řad populárních osobností českého showbyznysu. Prvním hostem, který bude v Partičce účinkovat, je herečka Táňa Vilhelmová. Překvapení čeká na diváky také v osobě moderátora. Pátý díl bude moderovat Richard Genzer.


„Myslím, že je to unikátní formát s potenciálem, ale v čase po 21. hodině v pátek byl pro diváky příliš alternativní,“ říká o Partičce generální ředitel Televize Prima Marek Singer. A dodává: „Není to talk show, ale skečová show, a takový formát tu chybí. Zkusíme ho lidi naučit sledovat a uvidíme, jestli mu přijdou na chuť.“


Partička je zábavná improvizační show, kde nikdo dopředu netuší, co se bude dít. Herci hrají množství her, které jim mají pořádně zkomplikovat život, a je jen na nich, jak si v dané chvíli poradí. Jediný, kdo zná témata jednotlivých her, je moderátor. Moderátor má za úkol herce pomocí vybraných témat nejen inspirovat, ale zároveň dostat i do úzkých. Aby předvedli, co v nich doopravdy je. Show probíhá formou divadelního přestavení za účasti televizních kamer. Nenechte si ujít pátý díl Partičky v pondělí 30. května ve 22.10 hodin na Primě.

Foto: TV Prima