Obchoďák: 24. díl – Z deště pod okap

Vanda (Tereza Kostková) a Plavcová (Alena Vránová) mají tichou domácnost. K fatálnímu rozkolu dojde mezi nimi poté, co Vanda od Pavla (Roman Zach) zjistila, jak Plavcová kdysi zalhala o jejím těhotenství. Vanda jí vyčítá, že jí a Míše naprosto zničila životy – Míšu připravila o milujícího otce, Vandu o partnera. Plavcová si chybu uvědomuje a trpí. Míše (Anna Kotlíková) ale zatím neříkají nic. Vanda si uvědomuje, že by si měla zařídit vlastní život s Jiřím bez mámy.


Dáša (Marika Procházková) a Simona (Danica Jurčová) jsou do Vandiny historie zasvěceny, Dáša se rozhodne zasáhnout a poslat Plavcovou z domu pryč, nejlépe do lázní. Vanda a Plavcová si potřebují vzít oddechový čas. Plavcová kupodivu souhlasí, pojede, aby zachránila vztah s dcerou.


Petr (Pavel Kříž) žárlí na Dášu čím dál víc. Vyptává se Vandy, jestli si Dáša někoho našla. Vanda o ničem takovém neví. Petr se chystá jezdit taxíkem o víkendu, Dáša si na tu dobu domluví rande s Karlem. Karel (Igor Chmela) volá Dáše domů, Petrovi je podezřelé, s kým že to Dáša telefonuje. Slyší, že si domlouvá něco na neděli.


Terka (Barbora Mudrová) nevěří Vítkovi, že by se kvůli Bětce rozvedl, oběma to vpálí do tváře, chce Bětku (Alena Mudrová) varovat. Ta je ale zamilovaná a nechce si nechat mluvit do života.


Radek (Pavel Batěk) odjíždí do Německa podívat se na Davídka – jen co se vrátí, musí jet kvůli zapomenuté hračce znova. Vybourá se. Zajda (Ondřej Sokol) se potká v obchodním centru se svojí matkou (Alena Procházková), kterou už dlouho neviděl. Koupí jí a otci zájezd kolem světa a tím se úplně zbaví peněz, které vyhrál sázením… Sledujte další díl seriálu Obchoďák 22. listopadu ve 21.35 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima