Obchoďák: 17. díl – Přísahám na Amose!

Jiří (Martin Trnavský) odvezl Zuzku (Nela Boudová) před násilnickým manželem k sobě domů. Vandu (Tereza Kostková) uklidňuje, že je to jen na jeden den. Zuzaně manžel ale vyhrožuje dál a Jiří se s ním popere. Zuzana už nechce dělat Jiřímu problémy a chce se hned odstěhovat. Jiří ji zadrží a Zuzana mu přizná, že on je tím nejbližším člověkem, kterého má.


Petr (Pavel Kříž) doufá, že se mu povede očistit od lživého obvinění z obtěžování studentek. Ve škole se na jeho obranu píše petice. Vše ale dopadne úplně jinak. Dáša (Marika Procházková) se v butiku setká s Karlem (Igor Chmela), který si nechce prádlo odnést domů, ale naopak ho věnovat jí. Dáša je zmatená a při té příležitosti jí vykradou kasu.


Z dovolené se předčasně vrátil Ivan (David Matásek), který se na Simoninu (Danica Jurčová) přímluvu ujímá Doubravčina (Vlasta Žehrová) případu. Právně ho sice již nelze otevřít, ale Ivan slíbí, že se pokusí na Borise, který Doubravku kdysi křivě obvinil, nějak vyzrát.


Simonin manžel byl propuštěn z vazby a Fanymu (Jan Komínek) nabízí odjezd do Francie. Plavcová (Alena Vránová) Míšu (Anna Kotlíková) hlídá jako ostříž, ale té se stejně podaří s Markem (Pavel Řezníček) sejít… Sledujte další díl seriálu Obchoďák v úterý 30. října ve 21.35 hodin na Prima family.

Foto: TV Prima