Nejsledovanější seriál současnosti míří na Paramount Network. Nabídne Divoký západ. Tvrdší než tenkrát

Jeden z nejpopulárnějších amerických seriálů, který v roce 2022 obsadil první příčku ve sledovanosti seriálů ve Spojených státech s podzimním startem nové série, konečně míří na české obrazovky. Dramatický seriál Yellowstone, v hlavní roli s oscarovým Kevinem Costnerem, nabídne už od 13. února v hlavním vysílacím čase v premiéře s českým dabingem kanál Paramount Network.

Původní dramatický seriál zachycuje rodinu Duttonových v čele s Johnem Duttonem (Kevin Costner), která ovládá největší dobytčí ranč ve Spojených státech. Uprostřed měnících se aliancí, nevyřešených vražd, starých ran a těžce získávaného respektu je ranč v neustálém konfliktu se svými sousedy – rozrůstajícím se městem, indiánskou rezervací a prvním americkým národním parkem. Hlavní role v seriálu Yellowstone se ujal oscarový herec, oceňovaný producent, režisér a hudebník Kevin Costner.

„Yellowstone se ve Spojených státech rychle stal vlajkovou lodí mezi seriály vlastní tvorby Paramount Network. Právě tam odstartovala jeho pátá série, která s 12,1 miliony diváků překonala veškeré místní rekordy,“ říká Viktor Hetyei, Paramount Brand Director, CEE, a dodává: „Seriál je nedílnou součástí značky Paramount Network i na mezinárodní scéně a věříme, že díky svému filmovému stylu perfektně zapadne do nedávno zavedeného filmového slotu na českém kanálu Paramount Network a stejně jako na dalších zahraničních trzích se i v České republice stane stálou součástí vysílacího schématu.“

Za úspěchem seriálu, jehož oblíbenost u diváků s každou další sérií stoupá a start nejnovější páté řady si na podzim loňského roku nenechalo ve Spojených státech ujít přes 12 milionů diváků, stojí kombinace nádherných přírodních scenérií, napínavého děje a vynikajícího hereckého obsazení. Scénáře a režie se ujal uznávaný Taylor Sheridan. Neuvěřitelná obliba Yellowstonu ve Spojených státech měla za následek vznik hned dvou navazujících seriálů, oba však v ději svého původce předcházejí. Prozatím desetidílný titul s názvem 1883 byl uveden předloni na podzim, jeho pokračování se jménem 1923 pak v prosinci loňského roku.

Yellowstone samotný se zatím dočkal pěti sérií a celkem 53 epizod. Nominován byl na nespočet cen, mezi nimi i Prime Time Emmy Award. Diváci se na českém kanálu Paramount Network dočkají prozatím dvou řad o celkem devatenácti dílech. Ve vysílání budou postupně každé pondělí ve 20 hodin.

 

Foto: TV Prima