Mimořádné vysílání ČT24: Stávka dopravních odborů

ČT24 nabídne ve čtvrtek 16. června mimořádné vysílání k celodenní stávce dopravních odborů. Dění v Praze, dalších velkých městech i v jednotlivých regionech ČR budou mapovat tři desítky reportérů České televize.


Už v noci ze středy na čtvrtek budou do vysílání ČT24 zařazeny každou hodinu mimořádné desetiminutové zprávy, v nichž přinesou redaktoři a reportéři České televize nejnovější informace z průběhu stávky. Zprávy budou postaveny hlavně na živých vstupech a telefonátech ze stávkou zasažených míst. Pravidelné informace budou veřejnosti přinášet tři desítky reportérů z centrální redakce i z regionálních studií a redakcí.
Studio 6 začne vysílat 16. června mimořádně už v 5 hodin hodin ráno a bude se plně věnovat stávce a jejím důsledkům. Součástí kontinuálního zpravodajství budou i informace o aktuální dopravní situaci v celé zemi.
V obdobném rozsahu bude pokračovat dopolední i odpolední, respektive večerní program ČT24, aby měli občané k dispozici aktuální a všestranný zpravodajský servis. Do vysílání budou redaktoři a reportéři České televize vstupovat po celý den podle aktuálního dění na jednotlivých místech.
Stávka dopravních odborů bude hlavním tématem vysílání ČT24 ve čtvrtek 16. června po celý den. Česká televize tak v rámci veřejné služby nabídne nejkomplexnější, nepřetržitý zdroj nezávislého zpravodajství.

Foto: Česká televize