menZONE – Jak si ulevit

Blíží se další díl regulérního periodika pro muže. Druhý díl menZONE se zaměří na téma Jak si ulevit. Pravidelný TV magazín pro kluky, muže i pro kohokoliv, kdo má rád chlapský a humorný pohled na cokoliv kolem…


Tentokrát se Kryštof a Lukáš pustili do pěkně »free« tématu. Anketa s kolemjdoucími ukáže, že na uvolnění má každý svůj originální recept a klidně nám ho prozradí. Naši hoši pochopitelně vědí také moc dobře, jak si doopravdy ulevit!


Uvolnit se totiž dá nejen fyzicky, ale i duševně… Skočíme se tedy mrknout na komiksy do jednoho speciálního obchodu. Víte, kolik zaplatíte za postavu v životní velikosti? Jak to přijde, že v Praze můžete sehnat originální postavičku, která má jen pár kopií a přitom po ní může chňapnout jakýkoli ze světových komiksových obchodů, kterých jsou stovky? Najdeme vůbec vedle Supermana, Catwomanky, Batmana a dalších světoběžníků taky českou superstar Čtyřlístek? Kdo ví? Možná Kryštof. Ten je mezi komiksama v sedmém nebi.
Nakonec, proč se v rámci tématu o uvolnění nevznést nad pozemské přízemnosti? Lukáše tedy pošle kolega z menZONE do výšin taky! Ona trocha toho lidského tepla a pohlazení nikdy neuškodí. Podíváme se na hóóódně přísnou masáž… Erotickou! S vnadnou „pannou“! Spousta z pánů to asi ani netuší, ale majitelka salonu dokáže s všelijakými lidskými údy zacházet velmi zručně. Klukům rozličné techniky erotické masáže názorně předvede na svíčce. Že by si to denně cvičila na šaltpáce při jízdě Prahou?


Z českého masážního salonu s odvážnou majitelkou vyrazíme do světa. Ani tentokrát totiž nevynecháme další zpravodajství ze světa mužů. Závěr magazínu otevře jedno velké téma – drogy. Drogy jsou špatné a brát byste je neměli! Takže to, co uvidíte, doma rozhodně nezkoušejte, i když nejde o nic nezákonného. Kryštof s Lukášem otestují zcela legální drogy. Každou skupinu těchto látek ve všemožném skupenství si pro svůj pokus pojmenovali jinak. První kategorii nazvali Amatéři, druhá se jmenuje Staří a mladí, třetí Bio, čtvrtá skupina Dech orientu, pátá Jen pro otrlé a šestá po tom všem – Náhlá smrt!


Za týden se snad s Kryštofem a Lukášem zase sjedeme… Totiž – sejdeme! Nenechte si ujít druhý díl menZONE s Kryštofem a Lukášem už ve čtvrtek 9. února ve 22.15 hodin na Prima Cool!

Foto: TV Prima