Máme rádi Česko aneb České celebrity na pranýři vědomostí!

Nový pořad Máme rádi Česko prověří nejen znalosti diváků, ale především vědomosti českých celebrit. Co všechno vědí o České republice, o české historii? Jak dobře znají české filmové hlášky nebo české písničky?


Velkolepou vědomostní zábavnou show Máme rádi Česko bude provázet Libor Bouček. Sekundovat mu budou dva »kapitáni« v čele svých družstev složených vždy ze tří známých hvězdných osobností. Členové týmů se budou střídat, ale kapitáni zůstanou ve všech dílech stejní. Prvním bude oblíbený herec, moderátor a multiinstrumentalista Jakub Prachař. Druhého kapitánského postu se ujme muž s nevídaným přehledem, úspěšný skladatel a textař, frontman kapely Tři sestry, zkrátka muž mnoha tváří – Lou Fanánek Hagen.


Hvězdní soutěžící z řad našich oblíbených celebrit budou prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé! Jak moc jsou osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, adeptky soutěže krásy, hudebníci, tedy populární tváře českého šoubyznysu Česka znalí? To uvidíme v show Máme rádi Česko! Už v dubnu na Prima family.

Foto: TV Prima