Lví zabiják Cicero v seriálu TV Nova Expozitura!

Seriál, který má k pravdě tak blízko, až z toho mrazí, graduje. Už zítra 30. listopadu uvede televize Nova třináctou epizodu seriálu Expozitura s názvem Válka gangů, ve které se střetne Drobečkův gang s muži kolem mafiána Hemského. Premiérově se představí lev Cicero, který má v seriálu na svědomí několik záhadných zmizení. Seriál Expozitura pokračuje dnes večer od 20 hodin!


Středeční večer bude opět patřit napínavému seriálu z dílny televize Nova Expozitura. Třináctá epizoda Válka gangů začíná ve 20 hodin a diváci budou svědky konkurenčního boje Drobečkova gangu a zločinců kolem Hemského, jehož reálným předobrazem byl rodinný gang ze západních Čech. V nové epizodě sehraje důležitou roli také lev Cicero, kterého využívá král podsvětí Mráz k odstraňování stop. Do lví klece se dokonce připlete i vyšetřovatel Dan Chládek.Nový díl seriálu Expozitura začíná dnes 30. listopadu ve 20 hodin.
Epozidu Válka gangů odstartuje podivné úmrtí neznámého Tomáše. Přestože zpočátku leccos vypadá na vraždu a mladý policista Erik se těší na první velký případ, náčelník Houska však případ uzavře jako sebevraždu.

Zároveň se informuje v policejní databázi na šéfa gangu Drobečka. Vyšetřovatelé Orava s Kofčínem a Brousilem vycítí příležitost: bratr oběšeného David dělal dealera pro jistého Hemského, který se pustil s Drobečkem do konkurenčního boje. Kriminalisté Dan s Terezou jsou pověřeni znovu vyšetřováním Tomášovy maskované vraždy. Když už se zdá, že usvědčí Hemského, Brousilův postoj k případu se radikálně změní. Mladý Erik to ale těžce nese a rozhodne se k radikálnímu kroku.
Expozitura, seriál, který má k pravdě tak blízko, až z toho mrazí, pokračuje 30. listopadu ve 20 hodin na Nově. Repríza pořadu na TV Nova je vždy v pátek po půlnoci, na videoportálu Voyo.cz jsou epizody ke zhlédnutí hned po vysílání.

Foto: TV Nova