Lucie Černá se v ZOO trošku rozzuří a bude to lítat

V baru se to pěkně semele a chybět u toho nebude potížista Kamil v podání Jana Kopečného. Ten si chce došlápnout na Gorana Maiella alias Vojtu. Jenže v pozadí stojí Izy – Lucie Černá, která se nebojí a malinko si zahraje na Xenu.

Kluci se v baru chytnou a začnou lítat pěsti. A jelikož je to dva na jednoho, pomoct se rozhodne i Izy v podání Lucie Černé. Popadne v baru lahev od vína a jednoho z útočníků pošle k zemi. „Měli jsme u sebe kaskadéry. Goran si vyzkoušel bitku a já pěkný úder do hlavy. Bylo to fajn, protože to bylo něco jiného, než obvykle točíme v ateliérech. Mám takové natáčení ráda, je to nevšední, zajímavé. Na jednu stranu je to i náročnější a proč si trochu nezahrát na Xenu?“ přiznává Lucie, která měla udeřit kaskadéra do hlavy lahví.

„Měla jsem omezený počet pokusů. Lahev byla vyrobena ze speciálního skla, říká se mu cukrářské, a když ji dlouho držíte v ruce, je křehčí a křehčí. To ale neznamená, že úder nebolí. Když mně kaskadér řekl, že mu mám dát pořádnou ránu, bála jsem se. Navíc se všude rozlétne to sklo a vy musíte dávat pozor na oči,“ popisuje seriálová Izy, jaké úskalí má jedna rána v televizi.

„Myslím, že mi stačily snad dva pokusy, a k dispozici jsem měla tři lahve. Musela jsem to dát na první dobrou, protože se to točilo několikrát z různých úhlů. Naštěstí se to povedlo.“

Ve chvíli, kdy Lucie Černá vstoupila jako jedno z dvojčat do děje ZOO, nebyla právě odrazem dobroty, ale jak se zdá, scénáristé ji proměňují. „Izy se rapidně mění, a to k lepšímu, i když v sobě trochu té intrikánské povahy stále má. Musím přiznat, že se mi s ní teď žije docela dobře. Začíná být hodnější, za což může ta láska k Vojtovi. A jak to bude dál? O tom se nemluví,“ usmívá se mladší z dvojčat.

 

Foto: TV Prima