Kraus se zajímal o vibrátory a další erotické pomůcky!

Moderátor Jan Kraus přivítal ve své televizní show designérku Annu Marešovou, která nedávno vyhrála první cenu v soutěži studentského designu. Prohlédli si spolu tramvaj, kterou také před časem navrhla. „Ale teď ukažte, s čím jste vyhrála nyní,“ vyzval ji moderátor. „To je souprava erotických pomůcek pro ženy,“ prozradila Anna.


„Tohle jsou třeba Venušiny kuličky. To je dobré i na posílení pánevního dna… A tohle je vibrační vajíčko,“ popisovala Anna svou vítěznou sadu. „Mám ještě třetí věc, ale ta je ve Vídni na výstavě. To je klasický vibrátor,“ dodala. A vyprávěla, co zjistila v rámci svého výzkumu: „První vibrátory byly na páru. Měli je doktoři. Tím léčili ženskou hysterii,“ pobavila Anna diváky. „Bude se to vyrábět?“ chtěl vědět moderátor. „Snad jo, už se mi nějací výrobci ozvali. Dokonce se mi ozvali už i muži, že by to chtěli koupit pro partnerku,“ vysvětlila designérka. Dodala také, že se jí hlásí kamarádky, že by je otestovaly…
Do patnáctého dílu Show Jana Krause přijali pozvání: herečka Tatiana Vilhelmová, slovenský rapper Patrik »Rytmus« Vrbovský a mladá česká designérka Anna Marešová.

S Tatianou Vilhelmovou probral Jan Kraus její nedávné onemocnění i změny ve vztazích. Co ji přivedlo k nocování v přírodě a k poslechu ptačího zpěvu? Rytmuse moderátor poučil o jeho vztahu s Darou Rolins a na oplátku dostal lekci v rapování. Na závěr se zvídavý moderátor dozvěděl hodně o produktovém designu, do kterého patří i navrhování erotických pomůcek pro ženy. Ale úplně uspokojen nebyl, o pomůckách pro pány mu totiž designérka Anna Marešová nebyla schopná říci téměř nic… Premiéru patnáctého dílu druhé série Show Jana Krause uvidíte v pátek 9. prosince ve 22.10 hodin na Primě.

Foto: TV Prima / Dagmar Hájková