Do oblíbeného seriálu televize Prima Modrý kód se vrací herec Petr Konáš. Jeho postava Filipa Kodyma konečně získá vysněný post primáře na urgentu a překvapivě toho dosáhne bez protekce. Ne všichni se ale na nástup nového šéfa těší…

„Někteří kolegové byli proti vám, a asi víte proč,“ říká Jiří Štěpnička jako dosavadní ředitel Bojan novopečenému primáři Filipu Kodymovi s tváří Petra Konáše. Mladý lékař správně tuší, že za novým místem stál jeho nadstandardní vztah ke starostce Růžičkové. To už ale Bojan nechce dál řešit a přeje novému kolegovi ve vedení urgentu úspěch. Pro mladého primáře se tak otevírá nová etapa profesního života. Co návrat Petra Konáše v nové funkci do seriálu přinese? „Kodym dostal, co chtěl, a teď je ve svém živlu. Zatím vypadá jako velmi sympatický a schopný lékař, tak uvidíme, co se z něj vyklube,“ říká trochu tajemně ke svému návratu do seriálu Petr Konáš.

Zatímco postava Filipa Kodyma chyběla jen v několika dílech Modrého kódu, pro Petra Konáše to znamenalo několik měsíců volna z natáčení. Stihl si o pauze odpočinout? „To těžko, byl jsem zapřažený v divadle. Užil jsem si dvě premiéry, ale teď bude naštěstí dva měsíce volno – a pak se uvidí, jestli mě zas do něčeho v divadle obsadí,“ prozradil. Jak nového primáře přijme tým urgentu? Uvidíte v aktuální epizodě seriálu Modrý kód. Sledujte Modrý kód každé pondělí a středu vždy ve 20.15 hodin na Primě.

Foto: TV Prima

