Farmáři budou v pátek nemilosrdně vyřazovat

Farmáři a jedna farmářka mají před sebou těžký úkol – poslat jednoho z nápadníků a nápadnic domů. Vyřazování, které se na některých farmách zvrhne víc, než si kdokoli dovede jen představit, uvidíte již v pátek 14. března ve 20.15 hodin na Primě.


„Pracuješ skvěle, ale…“ říká Petr, který předá slunečnici na rozloučenou jedné z nápadnic. Nechtěl už celou situaci napínat, a tak tím otevře další premiérový díl farmáře. Která z dívek neudrží slzy a opustí Petrovu farmu? Po jejím odjezdu boj o Petra pokračuje. Farmář si pro zbylé dívky připraví závody na traktorech. Která z nich bude šikovnější a co pak za odměnu od Petra dostane?


U Pavla se schyluje k velkému zvratu. Lída má pro Pavla a Sašu informaci, ze které se prý posadí na zadek. O čem tak dlouho přemýšlela? A bude mít Pavel ze zprávy radost?
Jiří se snaží oddálit okamžik rozhodnutí, jak jen to jde, a tak vzal dámy na výlet do Telče. Bohužel vyřazování je nutné. Podle čeho se Jiří bude rozhodovat a jak svůj výběr odůvodní?
Josef si pro svoje dámy připraví cyklovýlet na zámek do Nových Hradů. Simona jízdu na kole předem vzdává a jede napřed autobusem. Podle programu to skoro vypadá, že Josef na vyřazování zapomněl. „To budou funět jak svině, když jde z bukvic, až budou šlapat do těch kopečků. Já jim teda říkal, že tu žádný nejsou,“ říká s lehkým úsměvem na tváři. Na Kataríně je hned znát »radost«, jakou jí Josef výletem udělal. Nadávky na Josefovu adresu bude chrlit celou cestu – a ani Libuška nebude ušetřena. Dojedou nakonec do cíle a dojde vůbec na vyřazování?


Tři dny, tři muži a jedna slunečnice. Uteklo to jako voda a Zuzka se musí rozhodnout, kdo pojede domů. „Já vůbec nevím, co říct. Že bych se vyčuraně zeptala, jestli někdo nechcete domů dobrovolně, že byste mi to ulehčili?“ překvapí farmářka své nápadníky. Nevinného vtipu se jeden z mužů chytí. A Zuzku tím hodně zaskočí. Který z nich to bude a jak svůj odchod zdůvodní?

Foto: TV Prima