Do ZOO přichází Sára Milfajtová, aby poškádlila Gránského

V ZOO se objeví nová průvodkyně, která se hned první pracovní den seznámí s Davidem Gránským alias Albertem. Pro Kristýnu Martincovou v podání Sáry Milfajtové to bude osudové setkání, jelikož si ze svého dětství nese tajemství, které zná jen ona. A právě to tajemství ji přivedlo až k nové práci.

Je to holka ze statku, která se rozhodla ucházet o práci v zoologické zahradě. Povedlo se, a tak nastupuje jako průvodkyně. „Kristýna je holka od Humpolce, která se nechá zaměstnat v ZOO kvůli Albertovi, kterého zná od dětství. Jenže on ji nepoznává,“ vysvětluje hned na začátku svůj příběh Sára Milfajtová, která se, než nastoupila do seriálu ZOO, pečlivě připravila. „Musím říct, že jsem si našla všechna jména postav a kdo je hraje. Když jsem se učila text, tak jsem už věděla, na koho mluvím, aniž bych v ateliérech byla. Jsem ráda připravená. Taková šprtka,“ usmívá se herečka.

Možná i proto, že své kolegy neznala. „Věděli jsme o sobě, David mě znal jako muzikálovou zpěvačku, ale nikdy jsme se pracovně nepotkali. Stejně jsem na tom byla i se Šimonem Bilinou a Míšou Pecháčkovou. Naše první setkání proběhlo až na natáčení. Nejvíc jsem se znala asi s Vaškem Bártou a Míšou Novotným, se kterým se poprvé objevím na obraze. Budu si toho jeho Frantu Kolmana dobírat. Budeme mít takový hezký přátelský vztah, a tak trochu si z něj budu dělat legraci. Rozhodně to bude jiné než s Davidem Gránským a potažmo Kamilem v podání Honzy Kopečného. Mezi námi vznikne moc hezká zápletka,“ naznačuje svůj seriálový osud.

Jelikož se Sára Milfajtová postará o postavu průvodkyně, tak se kontaktu se zvířaty nevyhne – a je za to moc ráda. „Já jsem velký milovník zvířat. Už pilně natáčím i v Safari parku ve Dvoře Králové, kde se točí všechny exteriéry. Byla jsem tak u žiraf, slonů, neminuly mě ani hyeny,“ vyjmenovává svoje seriálové kolegy.

„Za to, že mě scenáristé spojili s Davidem, jsem moc ráda. Hned při nástupu se mě mile ujal, se všemi mě seznámil a provedl po ateliérech. Byl velmi nápomocný,“ chválí ho a jemně naznačuje, že její tajemství chvilku vydrží, dokud se na scéně neobjeví její babička a Albertova maminka.

Foto: TV Prima