coolMEN s vnadnou herečkou Evou Josefíkovou

Magazín coolMEN pokračuje druhým dílem, v němž si můžete s moderátory a beatboxery Nastym a En.Druem vybrat super káru za pár šupů, občerstvit se tmavobarevným výtvarnem Jakuba Špaňhela, probrat s mladou a vnadnou herečkou Evou Josefíkovou umění i trochu jejího soukromna a nakonec vzpružit svaly při záchraně hořícího vlaku v tunelu.


Chcete si pořídit auto a v kapse to zrovna nešustí statisícema? Nevadí! Ani taková situace Nastyho a En.Drua nezaskočí. Pojďte se s nimi probrat nabídkou vozů do 15.000 korun. Najdou vám kousky, že byste do nich cestu k moři a zpátky určitě neřekli.
Nejen auťákama je chlap živ. I trochu tý kultury zmákne, zvlášť když je tak originální jako obrazy Jakuba Špaňhela. Víte, jak vypadá Slepice v pekle a co to vlastně předtím bylo? Výtvarník prozradí něco ze své minulosti i to, proč se natáčení rozhovoru muselo přeložit.
Krásky jsou zkrátka všude a oko muže nemůže takovou podívanou minout. S našimi moderátory neminete! Tentokrát si přisedneme k čupr mladé herečce Evě Josefíkové. A kdyby kluci neutíkali na vlak, povídali by si s ní ještě teď. Říkala samé zajímavé věci. Víte, kterým chlapem nepohrdne?
Jezdíte vlakem? Projíždí tunelem? Zastaví se a hoří? To nic! Parta speciálně vycvičených dobrovolných hasičů vás z něj dostane. Jak? Mrkněte na reportáž z nácviku záchranné akce a na vybavení speciálního hasičského vozíku, který naši hoši čeknou ze všech úhlů. coolMEN se přihlásí už tento čtvrtek 30. srpna ve 22.15 hodin na Prima Cool.

Foto: TV Prima