Česko Slovensko má talent: Známe všechny finalisty!

Bratislavská Incheba včera večer přivítala poslední devítku semifinalistů talentové show Česko Slovensko má talent. Hned v úvodu čekalo na televizní diváky překvapení. Porota totiž rozhodla o tom, že do Velkého finále postoupí hned čtyři finalisté. Nejvíce hlasů a postup do Velkého finále nakonec získali tanečník electro boogie Atai Omurzakov, zpěvačka Eva Burešová, malí akrobaté Jo-Joo a taneční skupina Ladylicious.


O přízeň diváků a postup do Velkého finále se ve třetím semifinálovém kole utkali: dívčí taneční skupina Ladylicious, klaun Albertík, zpěvák Pavel Callta, malí akrobaté Jo-Joo, zpěvák Ali Moussa, hudební skupina Uncles and Papas, tanečník electro boogie Atai Omurzakov, mentalista Tomáš Valacsay se synem Viktorem a zpěvačka Eva Burešová.
Formát pořadu umožňuje během semifinálových kol použít tzv. twist, který soutěž dělá napínavější. K tomuto momentu došlo právě ve posledním semifinále, kdy porota rozhodla o tom, že do Velkého finále postoupí čtyři semifinalisté.


Nejvíce hlasů a přímý postup do Velkého finále dnes večer tak získali Atai Omurzakov a Eva Burešová. Další tři s nejvyšším počtem hlasů, akrobaté Jo Joo, skupina Ladylucious a klaun Albertík, předstoupili před porotu. Dva z nich porota vybrala do Velkého finále. Třetím finalistou se tak stali akrobaté Jo Joo a čtvrtým taneční skupina Ladylucious.
Ve Velkém finále se nakonec utká desítka finalistů ve složení: iluzionista Stevie Starr, pěvecké trio La Gioia, Adéla Ferencová, hudební skupina Segment a zpěvák Tomáš Buranovský, dětská zpěvačka Diana Kalashová, tanečník electro boogie Atai Omurzakov, taneční skupina Ladylicious a zpěvačka Eva Burešová.

Foto: TV Prima