Česko Slovensko má talent zavítal do Brna

Castingy do talentové show Česko Slovensko má talent v sobotu pokračovaly v Brně. Do Kongresového centra na brněnském Výstavišti zavítalo přes tři stovky soutěžících. A přišli je podpořit i moderátoři show Jakub Prachař a Martin Pyco Rausch.


Do Brna dorazila celá řada talentů všech možných kategorií. V Česko Slovensko má talent platí totiž jediné kritérium – talent bez absolutního omezení. Soutěžící tak nelimituje věk ani charakter vystoupení. I proto se diváci mohou dočkat nejednoho překvapení.
Před samotným zahájením castingů způsobil pozdvižení David Rosbek z Mladé Boleslavi, který si připravil poněkud neobvyklou show. Před Kongresové centrum zaparkoval svoje auto, které chtěl rozbít holýma rukama. „Já jsem schopný předvést strašně moc věcí, třeba skočit ze třetího patra z paneláku,“ komentoval svoji snahu oslnit porotu za každou cenu.


Davidovo vystoupení vyvolalo spíše úsměv. O tom, že se do soutěže hlásí opravdu talentovaní lidé naopak přesvědčili například Dynamic Dancers. Taneční skupina z Brna, která se zaměřuje na street dance, se může pochlubit mimo jiné mistrovským titulem z letošního Mistrovství České republiky.


V dalším kole castingu se talentová show Česko Slovensko má talent přesune na Slovensko, proběhne totiž v neděli 15. května od 9 hodin v košickém hotelu Doubletree by Hilton.

Foto: TV Prima