Aféry: 5. díl – Nenažranec

Advokát Dan Majer rozplétá spletité vztahy svých klientů a pátrá po příčině, která přivádí manželské páry až do jeho kanceláře rozvodového právníka. Kdysi milující se dvojice teď neváhají čelit rozvodovým tahanicím. Pátý díl nového seriálu Aféry, inspirovaného skutečnými příběhy manželských dvojic v rozvodových řízeních, uvidíte už v pátek 15. dubna ve 20 hodin na Primě.


Magda uvažuje o rozvodu, za svého muže Jaroslava se stydí a nechce s ním už žít. Je podle ní nenažranec, který v jídle nechal všechny jejich úspory. Navíc o sebe přestal dbát. Advokát Majer tedy připravuje papíry k soudu. Magda ale znejistí – s manželem neměla uzavřenou předmanželskou smlouvu, jeho dluhy jsou tak i jejími dluhy. Za Majerem dorazí i Jaroslav. Je v šoku. Že utrácí peníze za jídlo? Jeho žena zase utrácí za oblečení a kabelky! Rozhodne se ale se sebou něco udělat, aby rozvod zažehnal. Majer na manžele Svobodovy pomalu zapomněl, ale po čase se mu v kanceláři objeví pan Jaroslav znovu. A je to on, kdo žádá o rozvod. Jeho ženě prý jde jen o peníze, které nečekaně zdědil. Kdo má pravdu? A kdo je opravdu nenažranec?

Případ velkého jedlíka pana Svobody přivede Dana Majera i k pozorování sebe sama. A zjišťuje, že začíná přibírat. Rozhodne se proto posilovat a dodržovat dietu. Jenže je pod drobnohledem matky a asistentky Lucie. Proto se snaží tvářit, jak nejlíp umí, že na sobě maká. Ve skutečnosti však drobátko fixluje, což se mu ale může vymstít.

Nenažranec
Dan Majer – Pavel Kříž
Lucie Nováková – Kristýna Fuitová-Nováková
Magda Svobodová – Laďka Něrgešová
Jaroslav Svoboda – Martin Zounar
Jirka Svoboda – Petr Štěpán
Vladimír Svoboda – Vítězslav Bouchner
starosta Halbich – Jiří Stanislav
pošťačka Vejvodová – Ilona Novotná

Foto: TV Prima