Užijte si bezovou sezonu s limonádou Belvoir

Červen je období typické sklizní bezového květu. A jelikož se přírodní limonády Belvoir těší celosvětové popularitě, těžko si představit lepší kombinaci než tento prvotřídní nealkoholický nápoj s příchutí bezinky.

Červen je hlavním obdobím sklizně bezového květu. Není proto důvod neužít si jeho sezonu, jak jen to jde. Skvěle si bezovou příchuť můžete vychutnat v limonádě Belvoir Elderflower Pressé, která vás rozhodně nezklame, a navíc poskytne příjemný osvěžující zážitek.

Elderflower Pressé je organická limonáda, v níž se dokonale snoubí kombinace čerstvě vymačkané citronové šťávy, macerátu z voňavých bezových květů a pramenité vody. Je vyrobena dle tradiční receptury a jedná se o zcela přírodní produkt. Jak je u všech výrobků značky Belvoir Farm zvykem, pro její zrod byly vybrány jen ty nejkvalitnější ingredience. O tom svědčí i samotný sběr bezových květů, který probíhá na farmě Belvoir zcela ručně.

Chuť tohoto nealkoholického nápoje je vyvážená, jemná a příjemně osvěžující – skvěle se tak hodí do teplých letních dní.

Limonádu můžete servírovat jak samotnou ve vychlazené sklence s ledem, tak v kombinaci s ginem, bílým vínem či vodkou. Vznikne tak originální drink plný harmonické chuti, který okouzlí každého, kdo jej ochutná.

Limonádu s květy černého bezu Belvoir Elderflower Pressé můžete pořídit na www.1er.cz, www.kosik.cz, www.alkohol.cz, v prodejnách Albert, Makro a dalších vybraných velkoobchodech.

Foto: www.1er.cz