Rodinné vánoční vaření a pečení s prasátkem Pigym

Dětská značka Pigy připravila pro děti a jejich rodiče sérií jednoduchých vánočních receptů, do jejichž přípravy se může zapojit opravdu každý, včetně dětí.

S Vánocemi a Silvestrem je nepochybně spjato také pečení a vaření různých dobrot. „Na prosinec jsme přichystali exkluzivní sérii deseti jednoduchých vánočních receptů, na jejíchž přípravě se může podílet opravdu každý, včetně našich dětí. Ve všech videích je proto hlavním hrdinou desetiletý kuchtík Olda, který veškerou přípravu zvládá s přehledem úplně sám,“ vysvětluje Zdeňka Chocholoušová, manažerka dětských produktů ve společnosti Active Radio. Navíc pokud se do vaření zapojí celá rodina, zbude jim více času na užití si zaslouženého odpočinku a vychutnání si připravených lahůdek.

Recepty jsou postupně zveřejňovány na webech Pigy.cz a PigyMama.cz a na YouTube Pigy. V již vydaných videích kuchtík Olda připravuje linecké čokohvězdičky a tvarohové kokosky, v dalších dílech se objeví jednoduché recepty na Ježíškovy medaile, dýňovou pomazánku, sýrovo-oříškovou pomazánku, jogurtové kuličky, plněné pracny s pařížským krémem, špaldové vanilkové rohlíčky, špaldové perníčky nebo okoládové lanýže. Z tak široké a pestré nabídky si vybere jistě každý.

Video recepty na YouTube:

 https://www.youtube.com/playlist?list=PL758WEw_5AiSvHFA2Fk2HTRP0JS5UZG48

 

Foto: Pigy.cz